Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peet

    senior tag

    Tényleg nem piszkálás képen mondom, de kicsit több időt eltölthetett volna vele a cikk írója. Olyan érzésem van mintha nem lenne eléggé járatos az asztali DVD-k piacán. Talán Breki besegíthetett volna neki! :U

    Előnyként szerepel az mp3 zenegép, nos szinte kivétel nélkül minden DVD lejátszó tud Mp3-at is lejátszani már szóval ez nem nevezhető igazi előnynek. Arról meg hogy támogatja-e az ID3-at nem esett szó (vagy csak nem találtam).

    Ami ezt a Yamada készüléket illeti nem rossz, bár jobban örültem volna ha divx-ben is tudna rögzíteni egy ilyen ( az SP LP ...stb rögzítésről is szólhatott volna a cikk mit is jelent az pontosan egy DVD lemez esetében, VHS-nél már ugye tudjuk).

    A Yamadák legfőbb előnye az ára és a kompatibilitás, szinte minden formátummal megbírkózik, a Yamada 6600 és a 6700 sorra veri ilyen tekintetben a neves gyártók termékeit.

    Nagy hátrányuk viszont ezeknek a készülékeknek, hogy talán mivel ilyen olcsók nem fordítanak kellő figyelmet a kidolgozásukra mint külsőleg mint belsőleg. Nekem egy Yamada 6600 van és a távkapcsoló fedél lötyög, a távirányító igénytelen fröcsöntött műanyag, és a belsejében a motort tartó híd is görbe volt míg meg nem igazítottam! ;)
    Mindezek ellenére nagyon szeretem a lejátszót, és ezt az írót is szerintem sokan kedvelni fogják, de mivel ez még csak egy kezdeti próbálkozás, érdemes szerintem megvárni a vásárlással a már javított Yamada sorozatot.

Új hozzászólás Aktív témák