Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Cruz

    aktív tag

    ''olyan játékoknál, ahol egyszerre több gombot kell lenyomni (igen ritka), nem mindig reagál megfelelően a billencs (sípol)''

    Pont ezzel a típusú klavival szívtam nagyot (tyúkbeles): fps játékokban a wasd beállítás használatakor nem érzékelte a három gomb egyszeri lenyomását, ha közte volt a w is. Boltba vissza három napon belül, új példány, a probléma detto (szofverek feltelepítve+két nap gürc több gépben is kipróbálva). Kénytelen voltam mást venni...
    Szóval aki jáccani is akar vele az sztem őrizzen meg gondosan minden műanyagfecnit és ha nem jön be akkor vissza lehet vinni.
    Egyébként nagyon finom munkának tűnt, nem kopogtak a gombok és jó minőségű anyagból rakták össze, de sajna az fps, az fps.

    Üdv
    C.

    Szerintem azért nem annyira ritka ha néhány játékban három gombot egyszerre kell lenyomni :)

    Az ég szerelmére, mikor Isten azt mondta: ''Szaporodjatok és sokasodjatok!'', nem azt mondta: ''mint a nyulak''...

  • Cruz

    aktív tag

    válasz fLeSs #63 üzenetére

    Fless:

    Hát például az alap cs-ben. :) Szitu köv. nyomva az előre gomb (előre halad a karakter) + az oldalazás (ekkor még mindig pofával előre, de ekkor már átlós irányban mozog) + az séta/guggolás (ua csak bejön a plusz fícsör) sőt fejeljük meg! + az ugrás (ekkor az előzőekben leírtak alapján még ugrik is közben egy nagyot) :D

    LordX

    ps2-vel és usb- is ki volt próbálva több gépben is. A probléma mindenütt ugyanaz, ha a 3 egyszerre lenyomott gomb között volt a w akkor sípolt és nem érzékelte a harmadik lenyomását. Ha ellenben máshová állítottam a konfigot, akkor érzékelte a 3 gomb egyszerre történő lenyomását. És ezt a kicserélt klavi is ugyanígy produkálta.

    Üdv
    C.

    [Szerkesztve]

    Az ég szerelmére, mikor Isten azt mondta: ''Szaporodjatok és sokasodjatok!'', nem azt mondta: ''mint a nyulak''...

  • Cruz

    aktív tag

    válasz parandroid #68 üzenetére

    Bizony.
    A gond csak akkor jött elő ha w is lenyova volt a három gomb között.
    Pontosabban a gond a w-vel egy szálra fűzött másik gombbal jelentkezett (vagy a d vagy az s, már nem emlékszem). A lényeg ha bárhova máshova állítottam, akkor teljesen jó volt (pl: ijkl, rdfg, zghj, stb).
    Üdv
    C.

    Az ég szerelmére, mikor Isten azt mondta: ''Szaporodjatok és sokasodjatok!'', nem azt mondta: ''mint a nyulak''...

  • Cruz

    aktív tag

    válasz Tsokee #76 üzenetére

    A vezetékest én a magicompban vagy 3 hónapja 4-5k ért vettem (már nem emlékszem pontosan).

    Az ég szerelmére, mikor Isten azt mondta: ''Szaporodjatok és sokasodjatok!'', nem azt mondta: ''mint a nyulak''...

Aktív témák