Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • localhost

    Közösségépítő

    válasz CsendPenge #17 üzenetére

    Valahogy sarkítva úgy van, ahogy mondod, ráadásul a beszédalapú hívásoknak prioritásuk van!

    De vegyétek már észre, és/vagy vegyétek tudomásul, hogy a GPRS-alapú nethozzáférés nem is akar alternatívája lenni, sem az emlegetett ADSL-nek, főleg nem a bérelt vonalnak. Piha!
    Nem is arra való, hogy ''apám én 100 filmet és 5000 empéhármat is letöltöttem ezen a héten'', ellenben mobil . Mobil abban az értelemben IS (!), hogy ha elmész a barátodhoz Bádogaböhögénybe és odaadod neki a telefonodat, hogy amig megiszod a bort és megeszed az ebédet, addig a haverod neje hadd netezzen kedvére (www.superpasik.hu).
    LEGINKÁBB szörfözésre való, mintsem letöltésre, pláne nem feltöltésre! NEM GAME-ORIENTÁLT!)
    Cserébe nincs percalapú számlázás, ismeretlen érzés a ''csengőfrász'' !
    Bárcsak nekem is lenne GPRSNET-em :((

    ¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

  • mcfly

    csendes tag

    válasz CsendPenge #115 üzenetére

    Ez semmiféle korlátot nem jelent, hanem csak egy puszta statisztika. Budapest Internet Exchange-en (www.bix.hu) lkérhető, hogy az Gbit-es node-jukon egész tisztes forgalmuk van (majdnem akkora, mint a Westelé, holott ezutóbbinál 3-4szer annyi előfizető van)

Aktív témák