Hirdetés

Aktív témák

  • guest

    veterán

    localhost
    Ennek a hozzászólásnak 121#GUEST ugye semmi, de semmi köze nincs a Den által leírt naplóhoz és a témához? Mert Te szerintem eltévedtél!
    --- továbbiakban No Comment ---

    ] 127.0.0.1 [


    Igazad van <localhost> valóban nem tartozik ide a ''Kecskerím'' csak a mögötte rejlő érzelem!
    A próza most következik: Ez egy másik napló, ami velem történt meg! 2002-07-17.-én.
    Előzetes tájékódás után, úgy döntöttem megveszem az R600-ast. Hasonló gondok a vásárlásnál.
    Otthon 2.-napi állítgatás után sem tudom életre kelteni a telót. Vissza, ahol vettem. Kérem, hogy segítsenek!
    Beállítás vagy valami hiba? Ők nem tudják! Mondom Én sem! Akkor egyezzünk meg. Vissza az egész! Azt nem
    Lehet! Szerződés 2. Év! Kérdem a semmire? Aláírta! Lehetőség: Fogyasztó Véd. Fő-fő... Bíróság. Határozat... Talán, Méltányosságból!
    Ha itt nem kezd el valaki remegni, azt úgy hívják: Szikla Szilárd. Ultimátumot ajánlottam: ma péntek
    Van! Kedden 16-óráig. Kérem az üzemképes telót, vagy az árát a lakásomra hozni! (mert nem tudok járni!(rokkant))
    És ott hagytam mindent, a szerződéssel együtt! Kedd 11.-óra meghozták a jó telót, minden OK. ''Voda nyitólap'' de lassú
    Fele sincs, mint a Matáv. Ez tartott 16.-óráig. Vége, még telefon sincs! Segítség: 1270 lerázhatatlanul sokszor! Eredmény: hibás a SIM csere
    Ahol vette! Üzlet: Tudunk róla! Akkor, uccu! -- mondom. Hát nincsen, most csinálják! Az első lesz az Öné. Azért, hogy a kedvembe járjanak, vagy megsajnáltak? Kérés nélkül kicserélték a telót egy vadi újra, ami ugyan olyan rossz! Nem csak gondoltam az ERICSSON szervizre, meg is jártam. A kezébe se vette, kérdezett. Voda? Hol vette? Oda vissza -> mondta is meg mutatta.
    2.-nap. múlva sms 1270 mehet a kártyáért, Szfv. új mintabolt, Liszt u. Közben volt egy rész számla lekérdezésem, mibe
    kerül nekem ez az ingyen nett, mert a telefont nem használtam, mint kiderült 5502. Ft. neto. az alapdíjon felül! kiderült, hogy
    a GPRS által nekem ingyen WAP perc díjas szerver számon lett kapcsolódva rossz beállítás miatt, kérhetek ''méltányosságot''
    ez a szó annyira irritál... Az Én értelmezésemben (kérjél bocsánatot a mi hibánk miatt Te szegény hülye.) ezt jelenti. Most ott tartok, hogy levél ment a VODA MINDENHATÓNAK magának a KIRÁLY-nak, két stílusban egy macsó költői, meg egy naplózott értelmező. Egyiket hátha megérti. Vagy meg sem kapja? Most várok türelmetlenül. Tőletek, tanácsot vagy kritikát kérek, lehet az kemény is, csak okulhatok belőle. Az R 600.-as most önálló életet él, ha akarja, letiltja az összes kimenőt, bejövőt átirányít hangpistára, a 24.- órából 4.- órát fel vánszorog a hálóra… WAP- olni meg nem merek, ingyen!!!!!!!!!!!!!!????????????

    fikx@freemail.hu

    prohardver vendég

Aktív témák