Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • MuzX

    tag

    Ajánlanám a tesztelők és érdeklődők figyelmébe a Pontis SP600 lejátszót.
    Német cucc, önmagában nincs memóriája, de van benne CF és(!) MMC kártyahely, akár mindkettőt lehet használni. A bővítésnek nincs korlátja, már csak azért se, mert a firmware upgradelhető. Én kb. 18e-ért vettem eBayen, plusz vesz hozzá az ember egy akármilyen CF kártyát (128-ast már 5e-ért lehet kapni használtan, de egy 256-os boltban is csak bruttó 14-16e Ft.) Szóval 30e körül van egy 256 megával. Igaz, nem Pendrive méretű, akkora, mint egy minidisc lejátszó. Jókora grafikus kijelzője van. Szépen szól, én egy Sennheiser MX300 fülessel használom, ez a standard füllhalgatója. 1 db ceruzaelemmel megy, nekem 2000 mAh-ás akksival 10-12 óráig bírta teljes hangerőn.
    5 sávos programozható grafikus EQ van benne, preset állásokkal, plusz arra állítod, amire akarod.. tud playlist-et és ID3 tag-et kezelni.

    ''Több dolgok vannak földön és egen, Horatio, mintsem bölcselmetek álmodni képes.'' © Shakespeare

  • MuzX

    tag

    válasz marso #40 üzenetére

    Szerintem lehet kapni, ha nem is túl elterjedt. Én annak idején nézegettem, csak a CF fajlagosan a legolcsóbb, de volt néhány helyen MMC is. Egy MP3 lejátszóban meg nem hinném, hogy a lassuság bármilyen gondot jelentene, annyira azért csak nem lassú.

    ''Több dolgok vannak földön és egen, Horatio, mintsem bölcselmetek álmodni képes.'' © Shakespeare

Aktív témák