Hirdetés

Aktív témák

  • arty

    veterán

    Nyugodtan lehet moderálni, akkor legalább megérteném, hogy mi volt a gond :)

    Ha az elejével:
    A 9800am teljesitményét az 5900XT opengl alatt nem meglepően, directx7 alatt feltételezhetően, directx8 alatt 1280x1024/4xAA/8xAF esetén ritkán, de meghaladja(teszt alapján). Van azonban helyzet, ahol az 5900XT teljesitményét annak 50%ával szárnyalja túl a 9800. Értelmezzem esetleg még ennél is részletesebben a tesztet ?

    Ha a közepével:
    2003-12-16-ai teszt: Tomb Raider AOD v49 sajat demo: (p4 3.2ghz)
    (cat 3.9) ATI9600XT 51fps vs nvidia5700U 27fps (drv.52.16)

    2004-04-19-i teszt: Tomb Raider AOD v49 paris3 demo: (amd 3400+)
    (cat 4.3) ATI9600XT 58fps vs nvidia5700U 44fps (drv.56.64)

    Kissé feljött az nvidia... ez sztem több, mint furcsa, nem ? Persze, jobb lett volna, ha azonos gépen, azonos demoval láthatjuk az eredményeket, de sztem igy is önmagukért beszélnek ...

    Ha a végével:
    Probáltam rámutatni a kétfajta hozzáállásra, ezért emeltem ki az utolsó sorokat, sztem nagyon jol bemutatja a két cég hozzáállását a kérdéshez. Egyébként a teljes képhez hozzátartozik, ha az ati hardvere szorulna ''optimalizáciora'', gondolkodág nélkül meglépnék ... nincsenek illuzioim. A mostani helyzetben azonban eltávolitották a csalást, igy vállalva, hogy 3dmarkban az nvidia a király.

    Persze, az is jó, ha a homály célozgatások helyett valaki leirná konkrétan melyik része volt ahozzászólásomban a flém. Akkor máskor nem szorulok félorás magyarázkodásra... Az meg, hogy a szmájli bántó, már a vicc határa. :((

    [Szerkesztve]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Aktív témák