Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz Fiery #60 üzenetére

    1. majd az új amd prociknál ;)
    2. az is javítva lesz a következő cikkben, most is majdnem nem ilyen lett (:D), de végülis igen, mert a másik módszerrel (időben a procikat egymáshoz igazítani) nem sikerült (túl sok adat veszik el a lassabb proci görbéjéből az igazítás során).

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

  • Veriakilis

    senior tag

    válasz Fiery #62 üzenetére

    Engem érdekelne, hogy pl mennyi idő alatt indul el a Delphi.
    Sokszor kell újraindítanom (ilyen-olyan fontos okokból) a Delphi 7-et, és ilyenkor sok lehet egy-egy plussz másodperc.
    Mondjuk lehetm hogy csak azért látom így a dolgokat, mert csak egy Cel. 2GHz-s procim van.
    Így is elprogramozgatok, de kíványcsi vagyok, hogy mondjuk egy 3.2-es Prescottal mennyire csökken le ez az idő. Mármint 7-8 másodperc alatt indul, ha már előtte elinditottam egyszer (Így a nagy része már memóriából indul).

    Lehet, hogy én vagyok türelmetlen, de ha az ember egész nap egy programot ír, akkor nem mindegy, hogy 1-2 másodperc, vagy 7-8.

    Végülis egy játékos sem örülne, ha megakadna néha a program 7-8 másodpercre.


    Ha valakinek van ilyen adata, akkor szívesen olvasnék róla.


    Ha már esetleg lecserélem a celeront, akkor jó tudni előre, hogy mire számítsak.
    Megéri-e egyáltalán az-az újabb 30 000Ft-os befektetés.

    A spagóca a kondenzátor, és az illesztőtrafó nevében térjetek meg. http://www.heatpipes.tk/

Új hozzászólás Aktív témák