Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angrov

    csendes tag

    válasz quby #611 üzenetére

    Na, tegnap felbuzdultam, hogy újratelepítem a tunerkártyámat. Láma vagyok, de gyorsan tanulok. :) Az MMC nem jött be korábban, elég homályos képet nyomott, meg előfordult, hogy kilógott a monitoromról a kép. :D De nem is használtam a kártyát, nem volt rá szükségem.

    ASUS K8N-E Deluxe alapom van, NForce3 250 chipsettel, Sapphire Theatrix PCI-s kártyával (550 pro). Az alaplapról csak annyit, hogy az integrált hálókártya az internet bekötése után 3 napig működött, aztán kampec.

    Gaspikoma tanácsaiból kiindulva a GBPVR-t telepítettem a TVxb-vel. A TVxb által a port.hu-ról letöltött műsor letöltésével eleinte gond volt, azt írta a console-ablakban, lejött az aznapi műsor, de a másnapinál már azt, hogy ''failed to locate/understand schedule format''. Közben az xml file-ban ott volt az adat. Azt hittem, az ini- file-ban állították be rosszul a dátumot. Közben a GBPVR semmilyen adatot nem jelenített meg a TV Guide-ban, annak ellenére, hogy az xml-t elvileg beolvasta. :( Közben leszűkítettem a szolgáltatóm csatornáira a TVxb.ini-t. Ma újra próbáltam és érdekes módon, probléma nélkül lejött a 8 napi műsor. A gbpvr-ben frissítettem az EPG-t és most f@szán mutat mindent, ami kell. :C

    A tuning assistantal kerestem meg a csatornákat, de volt, olyan, hogy 4 frekvenciát is adott 1-re, azonban nem volt mindegyiknél hang. Az M1, a TV2, az Rtl Klub esetében a hang nekem is sistergett szakadozott, de a monora állítás megoldotta a problémát.

    Összességében :R

    Értem én, hogy gőzgép. De mi hajcsa?

Új hozzászólás Aktív témák