Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • wad

    tag

    válasz keopsz #31 üzenetére

    -nem tudom milyen videokartyan volt, de a tobbi monitor es ezen volt, azok is, amik hibamentes kepet adtak
    -analogon volt az osszes
    -eloszor splitteren volt, aztan atraktuk egymagaban egy masik gepre, meg osszekevertuk a monitorokat, de az eredmeny valtozatlan maradt

    a hiba teljesen fuggetlen volt a kontraszt/fenyero/szinhomerseklet/stb. beallitasoktol. viszont amikor automatikus beallitasra mentunk, akkor egy par pillanatig elojottek azok a bizonyos reszletek, de a beallitas vegere sikerult visszaallitania magat rosszra :)

    ettol fuggetlenul nem lattam kulonosebb gondot a kepevel, de a kistestveren szebb volt a feher (a vilagos kek ugyanugy nem latszodott azon sem). a fekete pl. szep sotet volt, amennyire a bolti vilagitas latni engedte.

    valoszinuleg soha az eletben nem vettem volna eszre ezt a hibat ha nem latom azt a szep vilagoskekes oldalt ennyi monitoron egymas mellett... ezert gondolom total nem zavarna a tenyleges felhasznalasban, de rossz erzes olyat venni, amirol tudom, hogy valami nem stimmel.

  • wad

    tag

    válasz keopsz #31 üzenetére

    ja es a tesztoldal: mikland.hu volt

    a sulinet expressz logo korulotti halvany kek sav nem latszodott, sot a datumok es a cimek koruli kicsit sotetebb kek sem... az en kis nevetseges belineamon legalabb latszik :)

  • wad

    tag

    válasz keopsz #37 üzenetére

    Lehet hogy valami gagyi kartya volt mindketto, amin neztuk, de azert feltuno volt, hogy par monitor kepes volt igen szep kepet adni vele.

    Per pillanat nekem csak analog port van a gepemen, ugyhogy igenis szamit, hogy milyen kepet ad vele... Ti leteszteltetek analog porton, vagy csak digitalison? Ha nem, akkor szerintem erdemes lenne...

    Lehet, hogy csak ez volt egy szetnyuzott, rossz darab, de ha egy van, akkor sajnos lehet tobb is. Ez nyilvan igy van mas monitroknal is, de az ember elsosorban a sajat szemenek hisz (meg akkor is ha ti nyilvan jobban ertetek hozza... igy vagy ugy en is monitorokat bamulok mar tiz eve).

    Ne vegyetek sertesnek ha nem veszem rogton keszpenznek amit mondtok - a neten igen csak sokfele dolgot ossze lehet olvasni, es mindennek az ellenkezojet is rogton.

    btw. Miert nincs fenn semmi a neovo honlapjan a K-19-rol? semmilyen K-rol sincs... vagy alneve van???

  • detri

    aktív tag

    válasz keopsz #64 üzenetére

    Hello bot! :)

    Azóta már nem csinálja a hullámzást, meg vagyok már nyugodva. Most nem a K19 előtt ülök, nem tudom megcsinálni a linkelt ábrán, majd holnap. Kíváncsi leszek, változik-e v.mit. :)


    Nagyon kösz!

    d.

  • neduddki

    nagyúr

    válasz keopsz #65 üzenetére

    HI!

    Alapbol 6500-on volt ekemmeg meg felelt nem allitgatatm:-))))
    mar hiaba akarnam allitgatni csak hetvegi megnezesen vala nalam az egyik mernok srac akar ijjesmibe benevezni, de kozbe gyutt az afa:-((((
    hat a sony az a 17-es g-s darab volt! aze voltunk bunkok vele, de vegul is megerdemelte mert..... na mindegy:-)))
    hat ha egymas lelt van a monitor akkor kenytelen vagyok leirni aszt amit latok, es a k-19 tovabb huzta acsikot, lassaban vesztette el a fekete oszlopokat mint a nec-em by vice city
    Hta nalama nalatok jartnak a kis testverre a 1880sx:-))) hat szeritnem ugy globalice jonak tunik:-))) kiveve a kedvenc gomsoromat, de ha dvi-on megy akkor fel evente ha egyszer hozza nyultam

    udv

    neduddki

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

  • detri

    aktív tag

    válasz keopsz #64 üzenetére

    Hali, gondolom már nem jársz erre, de mindegy... :)
    Elállítgattam a monitort, és jöttem ide a tesztképért, hogy erre nyomjak auto adjust-ot. De most először lementettem a képet, és ACDSee-vel full screenben nyomtam rá az önállítást (hogy most nagyon tutti legyen...), és nagyon sz@r lesz... villog össze vissza... Ha explorerben nyitom meg továbbra is jó, de akkor ezekszerint nem a tesztábra miatt, hanem pl a exploreres menüsor, és egyéb szövegek, ábrák miatt.
    Az LG 1710B cikk topikjában van egy link egy monitortester progira, abban ha 1, vagy 2 pixeles hálót nézek, meg van őrülve a kép, nem lehet megnyugtatni.
    Nemtom mennyire normális dolog ez... de mindegy, végülis nem 1-2 pixeles hálót nézegetek a monitoron, de akkoris fura. Na jóéjt. :)

  • tocsa

    senior tag

    válasz keopsz #43 üzenetére

    Koszonom szepena valaszt, majd valo eletben is megnezem. Letoltottem a teszt progit.

    Egyebkent ha lesz idom tervezek irni egy sajat monitor teszt progit. Nem nagy ugy ugye. Azt szeretnem, hogy jol konfiguralhato legyen (teszt profilokat lehessen osszdobni a screen-ekbol). Azert vetodott fel bennem, mert mindegyik progiban vannak jok. Pl. a Nokia teszterben van a legjobb konvergencia allitas, amivel eddig mashol nem talalkoztam: az a teszt kep, aminel R, G es B szinu keresztek alkotnak egy egybefuggo negyzetracsot. A kulonbozo szinu keresztek vegeinek talalkozasanal nagyon jol lathato a konvergencia elteres, raadasul a fuggoleges es a vizszintes elteres egy db abran.

    Udv!

    Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

Aktív témák