Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • wad

    tag

    válasz keopsz #31 üzenetére

    -nem tudom milyen videokartyan volt, de a tobbi monitor es ezen volt, azok is, amik hibamentes kepet adtak
    -analogon volt az osszes
    -eloszor splitteren volt, aztan atraktuk egymagaban egy masik gepre, meg osszekevertuk a monitorokat, de az eredmeny valtozatlan maradt

    a hiba teljesen fuggetlen volt a kontraszt/fenyero/szinhomerseklet/stb. beallitasoktol. viszont amikor automatikus beallitasra mentunk, akkor egy par pillanatig elojottek azok a bizonyos reszletek, de a beallitas vegere sikerult visszaallitania magat rosszra :)

    ettol fuggetlenul nem lattam kulonosebb gondot a kepevel, de a kistestveren szebb volt a feher (a vilagos kek ugyanugy nem latszodott azon sem). a fekete pl. szep sotet volt, amennyire a bolti vilagitas latni engedte.

    valoszinuleg soha az eletben nem vettem volna eszre ezt a hibat ha nem latom azt a szep vilagoskekes oldalt ennyi monitoron egymas mellett... ezert gondolom total nem zavarna a tenyleges felhasznalasban, de rossz erzes olyat venni, amirol tudom, hogy valami nem stimmel.

  • wad

    tag

    válasz keopsz #31 üzenetére

    ja es a tesztoldal: mikland.hu volt

    a sulinet expressz logo korulotti halvany kek sav nem latszodott, sot a datumok es a cimek koruli kicsit sotetebb kek sem... az en kis nevetseges belineamon legalabb latszik :)

Aktív témák