Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz arn #12 üzenetére

    Én is. Két frame között lefőztél egy kávét, és úgy LAN-oztunk. :DDD

    Aztán mégis R7 2700@4 GHz/GTX 1080 Ti, 720p all low, 144 Hz, ha online puff-puff.

    Nyomnám én a 640 x 480-at is borderekkel (15 évig kvékeztem úgy, csak border nélkül, mert CRT, ugyibár), csak az a baj, hogy ez legtöbbször már
    1) nem is választható, custom res utilityvel meg nem szenvedek
    2) valamiért annyira elmossa az NVIDIA driver, hogy kontraproduktív
    3) LCD-knél halmozottan előjöhet a rusnyaság, ha nem natív vagy aközeli felbontást használsz

    Sajna kevés (modern) dolog jó így. Szerencsére a GZDoom szeresse a 640 x 400-at is, bár sajna a Crispy Doom nem tudja az eredeti 320 x 200-at duplázni, így annál marad a 640 x 480. Az Apex Legendsnél meg 720p alatt úgy érzem, mintha több lenne az input lag, szóval ott marad az 1080p all low/all off.

    De legyen szó akár online, akár offline bármiről, <100 fps nem fps, de még jobb, ha 200. Annál meg a 300 jobb.

    ;]

    Persze ez is csak durva általánosítás, mert pl. QuakeWorldöt fix 500 vagy 1000 fps-sel szeressük, az id Tech 3-ra alapuló dolgokat meg fix 125/250/333-on.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák