Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz #52931072 #19 üzenetére

    "Én csak egy megfigyelést közöltem egy egyedi kompatibilitási problémáról"
    Eddig helyes a megallapitas.

    "és max annyi következtetést fogalmaztam meg, hogy nem veszek többet Intel SSD-t."
    Es itt mar felrecsusztal. Teljesen ertheto, ha nem veszel tobbe intel SSD-t, mert egy fos, csak eppen nem azert, amiert leirtad. Ezt a kompatibilitasi hibat konkretan a fostalicska laptop fostalicska biosa okozza.

    Nem tudom, ezen mit olyan rohadt nehez megerteni. :F

    Es nem mantrazom ember, hanem probalom elmagyarazni, hogy miert nem.
    De feladtam, ha ennyi magyarazas utan se tudod megerteni mirol beszelek, akkor valoszinu sose fogod. Pedig tenyleg igyekeztem egyszeruen leirni:
    Vettel egy alkatreszt, ami nem valo abba, amibe vetted, leultel, vegiggondoltad, megragtad a dolgot, vegiggondoltad alaposan es rajottel, hogy az alkatresz tehat bizony fos, ilyet soha tobbe nem szabad venni. Aztan valaki segito szandekkal megprobalja elmagyarazni, hogy hol a hiba, hatha tanulsz belole, vagy valami, erre beragsz. Hat, vegulis, igy is lehet elni...
    Hagyjuk is, igazad van, nincs ertelme beszelgetnunk, meg nekem is hulyeseg olyan emberre pazarolni az idomet, aki konkretan durcizasbol nem hajlando gondolkodni, csak nyomja a hulye mantrajat. :(

    A masodik ssd-vel mazlid volt, hasznald egeszseggel.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák