Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz84

    őstag

    errm,

    A bluestacks az eléggé retek. Tableten ahova volna értelme pont használhatatlan a nagyon gyenge emuláció miatt. (Lenovo Miix 2 8-on próbáltam)
    Plants vs Zombies 2 már beakadt rajta ha több karakter volt a pályán. 3D ugyan elindul, de teljesen esélytelen. Videolejátszás nem megy, youtube appal próbálva pl. Szóval minek? A gagyi fingóappokat tudja futtatni, halleluja.
    Najó, talán néhány olyan alkalmazás ami hasznos, mondjuk valami BKV menetrend, ami talán nincs Modern UI-ra, az hasznos lehet. De arra meg ott a böngésző.
    Emellett meg ha nem fut folyamatosan a háttérben, akkor rohadt lassan indul, ha meg fut, akkor eszi az akksit.

    Desktopon meg minek kellenének androidos csökevény appok? Itt ugyanez vonatkozik a Metros appokra is.

    [ Szerkesztve ]

  • Gabesz84

    őstag

    válasz VaniliásRönk #34 üzenetére

    errrm, te most windows 8-ról beszélsz kizárólag tableten? Ha desktop PC-ről beszélsz egyetértek veled, egyébként nem.
    Mert ebben az esetben hatalmas tévedésben vagy, a rendszer sokkal használhatóbb, intuitívabb, és gyorsabb is mint ugyanaz androidban, ráadásul az x86-os tabletek esetében ha valamiért kell, akkor a desktop alkalmazásaidat is tudod használni (bár ez azért elég nyögvenyelős, pláne amíg meg nem találja az ember a teljes értékű virtuális billentyűzetet...). WinRT-t szerintem hagyjuk, az új atomok fényében szerintem az egy halott rendszer.

    Tények: androidon már rengeteg alkalmazás elérhető, Metro UI-ra kb ezek tizede. Hasznos alkalmazások terén is, mert sajnos ide is özönlik a híg fostenger.
    X86-os tableten ott a fullos desktop böngésző, amit jelenleg egy másik platform sem tud, ha akarod silverlight-al minden jóval és rosszal együtt. Korlátozottan bár, de egy új Bay Trail platformos gép régebbi PC-s játékokat is elfuttat, Az említett starcraft2, diablo3 meg ilyesmikkel, amiknél már gondoltak arra hogy esetleg akad néhány marha aki tapicskolva játszana annak menjen, mert támogatott.
    Médialejátszásban verhetetlen a rendszer, felteszel egy MPC-HC-t azt szevasz, nincs amit ne bírna lejátszani, akár nyers izomerőből is.

    Nyilván, vannak hátrányok is, mondjuk a gyatrább akkuidő, néha lefagy. Hát ez van. Szerintem akkor is jobban használható, mint bármilyen iOS, vagy androidos eszköz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák