Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zippofcy

    senior tag

    Kb. 2 hónapja egy 4600asra cseréltem a jó öreg 3000-emet, ami kb 3-4 év használat után bekapcsoláskor csak a LEDet villogtatja sárgán. (5x)

    Egyrészt a tintapatronok olyan kicsik hozzá hogy alig fér beléjük festék.
    Másrészt a nyomtató állandóan tisztítja a fejet. Kinyomtatok egy DVDt, aztán 2 percen belül ha nem nyomtatok semmit akkor leparkolja a fejet. Ez csak azért baj mert a következő nyomtatás előtt tisztít. MINDIG. Nemtom mennyi tintát pazarolhat el az eleve légypiszoknyi patronból. Viszont cserébe még sose fordult elő velem hogy csíkozott volna. (tökmind1 milyen utángyártott festéket raktam bele eddig, volt vagy 3-4 fajta, keverve is)

    Szal ebbe a nyomtatóba nem érdemes gyári patront venni ! Elpazarolja tisztításra úgyis.
    Asszem veszek hozzá egy CISS-t. Abból tisztíthat kedvére.
    A Canon a 3000-es típus után nagyon ráment erre a "minél több pénzt szedjünk ki a felhasználóból" dologra. Szerintem.

    CISS rendszernél a tintaadagolás folyamatos? Vhogy nem bírom felfogni hogy pumpa hiányában mi biztosítja a levegősödés nélküli folyamatos tintaáramlást a nagy külső tartályokból a kis festékpatronokba :F

    Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

  • zippofcy

    senior tag

    válasz johny81 #24 üzenetére

    Discus, törést nem találtam hozzá de a réginél ha átállítod a rendszeridőt, az exe-ben meg SPACEvel felülírod az összes DEMO szót (HEXA editorban vagy Far Managerben F4-et nyomva az exe-n) akkor regisztráltként működik.
    Sajna a régi nem megy Vista alatt, az újból meg nem találtam törtet.

    Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

  • zippofcy

    senior tag

    válasz Jorge #26 üzenetére

    Nem, mivel szerintem olyankor nem kalibrálja magát hanem a fejet tisztíccsa.
    Mer túl nagy a festékpatron benne szal hadd foggyon, teccikérteni?
    Viccen kívül, amit a Canon csinál színtiszta lehúzás.
    Sose lesz jobb nyomtató az IP3000nél :(

    Mindegy, cserébe a 4600asba 400 HUFos patronokat rakok, ha egyszer úgyis a felét tisztításra pocsékolja ...
    Most a 4. garnitúra van benne, a hozzákapott patronok chipjeivel. Persze a gari már ugrott. Nem baj, még semmim se ment tönkre az első évben ;]

    Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

Új hozzászólás Aktív témák