Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Lauda #13 üzenetére

    Kötve hiszem hogy töredéke szabály lenne USA-ban. Így hirtelen nem találtam teljes szövetségi szabályozást, amennyire egy gyors google futotta, az alap szabályok, táblák stb. ugyanúgy megvannak, és ez alapján gondolom (mint sok egyéb téren) az egyes államokban külön fincsiségek is biztos vannak.

    Meg ott van, amit itthon egyáltalán nincs (pl. highway belső sáv, iskolabusz, pirosnál jobbra stb.), illetve tök mások (egyenrangú kereszteződés). Nekem is volt már hozzájuk szerencsém.

    Az igaz, hogy ott normálisabban közlekednek (hehe, persze), de az egész életfelfogás más (pl. nem azt keresik, hogy hol melyik szabályt szeghetik meg büntetés nélkül :P).

    Nem tudom amúgy, mi sok ember problémája a magyar KRESZ-szel, ha meg valami kimaradt volna a szabályozásból, az lenne a baj, illetve lehetne rá hivatkozni, hogy "dehát nincs is rá szabályozás".

    +(#14) Ghoosty: a legtöbb szabálynál egyértelműen kideríthető, hogy ki és miért hozta. Ha nem tetszik, tessék összefogni hasonló gondolkodású emberekkel, lehet népszavazást indítani, hogy szűnjenek / változzanak meg. És én se 100%-ot írtam, mert az valóban lehetetlen / ésszerűtlen.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák