Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz #65675776 #85 üzenetére

    "Nem a szín dönt"

    tényleg? :U :DDD
    (csk próbáltam körülírni...) :)

    egyébként ezeket a pasztateszteket én már meg sem nézem. :N
    az általad említett okokból pl....
    nálam cpu, gpu, nb mx2. a nagyobb, másodlagos felületekhez peidig tök mindegy, csak a levegő szoruljon ki valamennyire....

    viszont: alaplapi, vga feteknél hol láttál utoljára pasztát?
    jópárat szétszedtem mostanság. 0.5-1.0 gap pad van. csak azal lehet rugalmasan, sarkazás nélkül kiküszöbölni a szintkülönbségeket.
    pont 2 hete szívtam ezzel. alaplapi fethűtőt moddoltam, és a 2 legmagasabban beépített fet-en felült a hűtő, billegett, és lejjebb lévőkhöz nem ért rendesen oda. elvileg kicsi volt a szintkülönbség, amit a paszta még átvezet, de inkább szétfűrészeltem a gyárit (miért az most hosszú), és thermal lapostól, lefogatóstól visszatettem azt.

    egy ph-s kollégával most ötletelünk valami nem ecetes bázisú, (hoy ne marjon), szilikon tömítő + paszta elegy létrehozásán hővezető ragaztónak, ilyen helyekre való rögzítéshez.
    nem fogunk ilyen ragasztókért pénzt kiadni. ráadásul még le sincs írva, milyenre köt. csak találgatás, hogy szilárdra.
    az accelero xtreme plus kompatibilis kitjéhez régebben mellékelt fehér kis tudbusban lévő 1 komponensű bontható, gumiszerűre kötött. (csak már nem azt raknak bele, különben vennék 20 kitet a 20 kis tubusért..)
    az artic g1 is elvileg olyanra. elvileg, mert nekem meg sem kötött. mással is kipróbáltattam, neki sem
    innentől kezdve a pár gramm hővezető ragasztóért 1.500 - 8.000 ft-okat nem adok ki. inkább kevergetek, aztán majd 30 gr méretűeket fogok én árulgatni 2k-ért az apróban.
    (legalábbis magamnak megcsinálom...)

    gyakorlatilag minden visszavezethető a bacsis féle lekvárig. paszta ügyben valahol ott az igazság origója....

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák