Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz szab.tam #91 üzenetére

    alaplapi fethűtőt moddoltam, és a 2 legmagasabban beépített fet-en felült a hűtő, billegett, és lejjebb lévőkhöz nem ért rendesen oda. elvileg kicsi volt a szintkülönbség, amit a paszta még átvezet, de inkább szétfűrészeltem a gyárit (miért az most hosszú), és thermal lapostól, lefogatóstól visszatettem azt.

    Ha nincs extrem tuning, akkor az alaplapi FETek egyedi hutese teljesen felesleges penzkidobas.

    Utoljara az A8N-E-re vettem meregdraga FET hutot a vizemhez, Giga P35-DS3, Asrock A785GXH es 970 Extreme3 lapjaimnal ezzel mar nem veszodtem, maradtak csupaszon.

    0.5-1.0 gap pad van. csak azal lehet rugalmasan, sarkazás nélkül kiküszöbölni a szintkülönbségeket.

    Lesarkazas veszely inkabb az utobbi idoben elterjedt FCPGA tokozasu chipseteket fenyegeti, mivel annak kicsi a felulete, es konnyu ferden feltenni ra a bordat/blokkot, mert nagyon messze van a lefogatasi pont a chiptol.

    Elozo lapomnal ezt ugy oldottam meg, hogy papirbol hajtogattam egy 8 reteg vastag 4x4 centis negyzetet, aztan kivagtam a kozepebol 1x1 centit, ahol a chip van.
    Vegul le kellett venni belole 2 reteget, mert tul vastagra sikerult a "tavtarto".

    Mostani lapomra meg csak at kellett tenni a blokkal egyutt. :DDD

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák