Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz Tikakukac #53 üzenetére

    "Kevés logikai érzékem azt mondja, hogy ha állításod szerint a tápod jó volt, de ehhez kevésnek találtad, akkor legalább tripla túltolást javasolsz másoknak is": amíg nem mutatod meg, hogy hol írtam olyat, hogy más is triplázzon, addig nem tudom a vitát érdemben folytatni.

    konkretizálom a problémát: megkérdeztem, hogy milyen tápot?
    lehetséges jó válasz (amit más esetben többször is láttam):
    - eladtunk 100 darab x márkájú tápot, a felét visszahozták
    - eladtunk 100 darab z márkájú tápot, egyet se láttunk gariban belőle.
    - szerintem vegyél (mittomén) fsp-t.
    megkapott valódi válaszok:
    - csereberéld a hálózati kártyákat
    - rakd át másik gépbe
    - stb.

    arra a kérdésre, hogy milyen tápot, hol válasz már, hogy rakd át másik gépbe?

    "Nem írtam egy hetet. Ezt te költötted hozzá.": megint mellébeszélsz. arra a mondatodra, hogy #49 "tekerjük fel a harmadik turbót, de az olajkört ne vizsgáljuk meg, hiába ment szét kenési elégtelenség miatt 2 is" teljesen adekvát úgy hivatkozni, hogy "és nem úgy, hogy egy hét múlva megint leég a turbófeltöltő". próbáld meg követni a vitát, amiben részt veszel.

    "150W nagyon plafonra nálad az 500 kevés lett.": nincs bizonyíték rá, hogy 150W a plafon. pontosan erről szól a történet, hogy folyton kevered a normál működés alatti áramfelvételt az indítási árammal, miközben te is elismerted, hogy vinyóknál volt ilyen jellegű probléma. azt nem értem, ha elismered, hogy vinyónál volt, miért nem ismered el, hogy más alkatrészben is lehet?

    egyébként meg ne erőlködj, szabványos, legális boltban legálisan engedélyezett alkatrészekből normálisan összerakott gép esetén nem fogom tömeggyilkosnak képzelni magam, akármennyire is tolod az ilyen mellébeszéléseket, hogy "kössük ki a fi relét". nem vétettem olyan hibát, ami a fi relé kikötésével egyenértékű.

    "iszonyatosan nehezedre esik elfogadni, ha másnak igaza ": én meg azt látom, hogy nektek esik nehezetekre, hogy nem értettétek meg a problémát, és próbáljátok indokolatlanul védeni a mundér becsületét. szólok, hogy nem jött össze.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák