Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz toxin2 #21 üzenetére

    Amúgy igazad is lehetne, de itt a hely határozza meg az igazság mibenlétét! Azok az általad említett userek, akik csak leülnek a gép elé és valaki supportálja a rendszerüket, nem fognak ezekbe a Linuxos topikokba írni. Így azok között döntődik el, kik kezdők, kik haladók, akik a topikokban írkálnak. Ők jellemzően maguk rakják fel és használják a rendszerüket, így én csak ebben a szférában szétszórt emberek elméleteit tudom összefoglalni. Akiket említettél, Linuxos szempontból nulla jelentőséggel bírnak. Én is számtalan embernek telepítettem Linux Mint-et a gépére és ritka kivétellel nem kellett egyiket sem supportálnom. Feltaktam a rendszert és úgy, ahogy volt, lehetett használni. Újra leírom, az Arch esetén ez lehetetlen, hiába raknám fel a rendszert, ha az nem out of box.

    Két eset áll szemben itt, én értelek téged, te nem értesz engem

    Nem én mondanám meg senkinek, ki
    a kezdő vagy a haladó user. Azt majd megmondják
    azok a "számítógépes tanfolyam"-ot tartó oktatók,
    akik word/excel/böngésző/paint használatot oktatnak.

    Ki a viziragya mondja meg???? Mi a sz*rt keresnének itt a Linuxos topikokban ezek az általam ismeretlen népek? Ne írkálj már léci ilyen életszerűtlen zagyvaságot ide! :N Én például életemben nulla perc bármilyen számtech tanfolyamon vettem részt, akkor fentiek szerint se kezdő se más nem vagyok? Amúgy zseniálisan felsoroltál csak Wines programokat.

    Ezért az állandó distrovar-ért tart ott a linux, ahol.

    Ez egy baromság! Nincs ilyen, fragmentált a Linux jellegéből adódóan és ez így van jól. De nincs distrowar, egészséges szurkapiszka van. ;]

    (#22) Aweriot

    Ha elég nagy az az összeg, tuti elnyerném, ugyanis bármit be tudok bizonyítani és az ellenkezőjét is! Szóval nyertem, küldöm a szla számomat. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák