Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz Pepeninho #693 üzenetére

    Koszi, de engem kimondottan a fizikai billentyuzetek osszehasonlitas erdekelne - gyakorlatilag az is teljesen formatlan a korabbi 3.7-es MM2 alatti billhez kepest. Azt meg teljesen termeszetesnek tartom, hogy a kepernyon tapicskolasnal barmilyen fizikai jobb, plane ha raadasul egy tepsid volt.
    (Bar mar kezdem feladni, az ellenjelolt a z1 compact, amit szolgaltatotol nem dupla csak masfelszeres aron hozhatnek el, tkp. Q10 arban, de durvan nagyobb kijelzo, vizallo, stb. es tuti minden android progi megy. Itt meg ha jol olvastam - Q-s modelleken - a waze sem, csak a Z10-en.)
    Csinaljon mar valaki egy qwerty slidert ami nem 2 evvel ezelotti speckokkal bir! Ha mondjuk egy z10 + slider lenne, egy pillanatig se gondolkoznek, nem elutasitom a bb10-et, csak az is egy kompromisszum, az alak is, a meret vs. kijelzo, es igy mar sok. Veletech-en az egyik sony-s pofaval beszelgettem, neki a nagyobbik pro-ja volt szinten, amig nem volt muszaj mar cserelni. De me'g az usa kinalataban se nagyon van qwerty slider ÉS nem tul gyenge hardver (sztem hd-s nincs is, a tobbseg 480x800 a jobbak 540x960, LTE-set egyet lattam persze csak kinti lte, 1G ramnal tobb egyikben sincs, de inkabb annyi se). Pedig ott me'g fizikai menugomb nelkuli samu qwerty is akad:) de ilyen amit szeretnek az nem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák