Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Tidus #19 üzenetére

    Nem hiszem, hogy TR-t rosszabbul vennék mint az i9 inteleket.. a HEDT egyszerűen nem otthonra való.

    Aki otthonra bármelyiket veszi játékra, annak nincs ki mind a 4 kereke...

    Más célokra meg alkalmazás függő melyik platform lehet a jobb, de mivel intelre rendszerint jobban optimalizálnak, így erősen "terelt" a dolog. De AMD platformjának az esélyei is javulnak... nem gyorsan, de javulnak... sok esetben már számításba veszik legalább.

    Amazon top 100 cpu-ban néztem, eléggé egymás mellett van a 2 hedt platform, bár AMD esetén érdekesen a legerősebb példány szerepel elöl, a hasonló teljesítményű intel hedt sokkal hátrébb van a listában... [link] (érdekes a pillanatnyi TOP 5 cpu ... abból 4 AMD) ...
    Bár tudom, ez a lista pillanatnyi állapotokat tükröz, de máskor is hasonló volt az arány amikor néztem, nem hiszem, hogy rosszabbul szerepelne az amd HEDT platformja.

    snecy20:
    Csak az a baj, hogy sima ryzenekbe is azonos chip megy, így onnan lophatja el ha az igényt ki akarják elégíteni.. Már pedig TR-en nagyobb a haszonkulcs, így nem kérdés, hogy ha nagy lesz a kereslet, akkor akár el is veheti a kisebb ryzenek elől a lapkákat...

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák