Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hdanesz

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz szabonagyur #54 üzenetére

    Igen, a Civic ripityára tört....egy kedves autósnak köszönhetően. :( Még kb. 9 hónapos korában. Azóta volt VW Golf VI, Citroen C5 (*&@#&#@@!!!!) és most az Astra. Épp a következő autóm keresem. Így szíven talált bitpork írása. :C

  • hdanesz

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz szabonagyur #60 üzenetére

    A C5 az nagyon komoly volt, ha nem fosta volna el magát többször egymás után, ugyanazzal a hibával...(nagyon költséges hibával :D ) akkor biztos megtartom azt. Masszírozós bőrülés, bi-xenon lámpa (kanyarkövető), hidropneumatikus felfüggesztés, automata, napfénytető, duplán hangszigetelt üvegezés, tolatóradar elől-hátul, 2 zónás digit.klíma....stb. Imádtam (volna). És különleges meggybordó színe volt...nem jött szembe minden nap az utcán.
    136LE, 320Nm 2literes dízel, az automatával kombinálva ha lepadlóztam olyan volt mint ha egy motorcsónak lőtt volna ki. :D Íme egy kép róla...itt épp a legalsó magasságában pompázik. Egyszer a Tesco parkolóban amikor így állt a kocsi, odaszólt egy BMW-s srác....ööö...milyen air ride van benne? :D Kikerekedett a szeme amikor mondtam neki, hogy ez gyári.

    Ha jól emlékszem, annak idején ez nem full extrásnak volt hirdetve. Navigáció nem volt benne, ez az egy maradt ki valamiért. Amikor feladtam a harcot vele, akkor egy fb csoportban adtam el hibásan. 5-6 érdeklődő volt, egyikük több mint 1200 km-t utazott ide hogy megnézze. El is vitte. :)

    @Somatom: Én Angliában egy 10mérföldet futott bérautót (Citroen C4 Grand Picasso...nagy batár) kaptam először. Én voltam az első aki vezette, azokon kivül akik kihozták a gyárból meg a szalonból kb. 10 percig ültem benne indulás előtt, próbáltam megszokni. Ki is jött a Sixt-es ember...hogy valami gond van? Ááá, dehogy csak próbálok megtalálni mindent. :D Borzalmas élmény volt az első nap amit ott vezettem. Főleg 4 sávos autópályán, amikor nem szélső sávban haladsz és reflexből balról akarsz előzni. :D És állandóan jobbra néztem fel a belső tükörbe....
    Valamint még az egyessel meg a rükverccel boldogultam is, de a kettessel gondok voltak, mindig 4-es sikerült. :D Ugye itthon egyesből kettesbe húzva elég egészen picit magad felé simítani jobbra a váltót és hopp kettes...na ott ugye konkrétan ki kell tolni balra....és úgy le..különben négyes a vége.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák