Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e=mc²

    őstag

    válasz V.Stryker #17 üzenetére

    Es most Te mondtad ki a lenyeget, at atbaszast.

    Ha csak fele annyian mukodnenek legalisan a feketezo cegek/jomunkasemberek kozul, akkor az allamnak is jobb lenne, meg hosszu tavon mindenkinek, csak mindenki most azonnal akar mindent es le sem szarja mi lesz holnap.

    Azt varom mar, hogy egyszer kilukadjon a lufi, es bedoljon minden ugy igazan es akkor az alapjaibol kell felepiteni mindent (megspekelve akar meg vilaghaboruval is - globalisan nezve), viszont azt sajnos mar nem fogom megerni - no nem azert mert olyan oreg lennek mar - van egy olyan erzesem. De ez mar nagyon off.

    [ Szerkesztve ]

    Ambulimax Provider

  • PazsitZ

    addikt

    válasz V.Stryker #17 üzenetére

    Ez amúgy teljes mértékben igaz. Én is már csak röhögni tudok azon amikor látom, hogy nyugdíjjárulékot fizetek. Mert, hogy én abból semmit nem fogok látni az 100%.
    Jobb esetben már csak a nyugdíjkorhatár is az átlagéletkor felett lesz. Meg amúgy is ebben az ütemben válság nélkül is csődbe viszik ezt az országot.
    A dolgozó réteg, továbbá azokból is az adózó meg egyre és egyre kevesebb.

    CHF hitellel kapcsolatosan.
    1. Korábban is rebesgették ,hogy van kockázat benne, csak akkor senkit nem érdekelt.
    2. Sokan, annak ellenére, hogy panaszkodnak kb ugyanott tartanak, mintha forintba vették volna fel. Mert bár most többet fizetnek, korábban meg pont, hogy kevesebbet fizettek. :U

    íráshoz:
    Valóban jogos és tényleg fura a dolog. Én ugyanúgy szoktam, értetlenkedni mezőgazdi megsegítéseken is. Nekünk miért nem segítenek, mikor válság miatt kevés vevő jön a boltba?
    Úgyan úgy nem tehetünk róla, mint a mezőgazdik termésének természet sújtotta káráról.

    Az összedült házak kapcsán pedig (#47) bullseye-nál a pont. Azon kellene elgondolkozni, hogy rengeteg helyen miért adtak ki anno építési engedélyt árterületekre.
    Továbbá ugyanott, ahol jó eséllyel 1-4 éven belül ugyanekkora árvíz lesz, miért építik újra a házat :F ?

    - http://pazsitz.hu -

Új hozzászólás Aktív témák