Hirdetés

Aktív témák

  • WD40

    aktív tag

    válasz Morden24 #401 üzenetére

    A mai "modern" magyar nyelvben a kötőszavak közé olyan kifejezések is kerültek, amelyeknek máshol lenne a helyük, máskori használtara vannak úgymond kitaláva...
    Sajnos sokszor - egyeseknél - minden második-harmadik szó a b**meg és verziói, stb, ezzel mutatva, mekkora emberek is ők, de szerintem mindenki tudja miről beszélek...

    Visszatérve a témára, valaki(k) említették, hogy az állatok is "ferdén" csinálják néha... naigen, csak ott ösztönnek hívják, és emiatt "kénytelenek" eleget tenni a fajfenntartásnak, még akkor is ha épp nincs a közelben ellenkező nemű egyed.
    Ezért szerintem teljesen független egymástól ember és állat ilyen módú ténykedése, és nem érdemes érvelni ezzel, az emberben maximum érzések miatt alakulhat ki ilyen, igazából nem tudom, sosem érdekelt, hogy utánanézzek...

    Felvonulást meg ott kéne tartani, ahol elférnek és nem akadályoznak senkit a dolgában. Különben szerintem nem lehet könnyen elfogadni valamit, amit az ember orra alá dörgölnek, mint pl ez a felvonulás, ahelyett, hogy szép csendben valahol a város életétől messzebb, kevésbé forgalmas és/vagy lakottabb helyen rendeznék. Megértem hogy egyfajta "elfogadtató" célja is van, de akkor sem az a módja, hogy bedugítunk emiatt egy fél várost...

    Az analog világ utolsó (?) harcosa.

Aktív témák