Hirdetés

  • Motorola Moto G24 Power - hol van az erő?

    ma Nagy az aksi, gyenge a hardver, amiből hosszú üzemidőre lehetne következtetni. Tényleg így van?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkyTrancer

    senior tag

    válasz Kansas #358 üzenetére

    :)
    Szaroztam én eleget a 2080-at elég helyen
    Azt is hogy miért " szar " Az is igaz, hogy natívan felvett gameplay 3x jobb minőségű mint akár a youtubeon a 8k
    Kollégáknak szoktam behozni egy egy adott játékot hogy milyen és hát olyanok, akik nem nagyon figyelik az ilyet, is állítják, hogy áááh hát így már más :)
    De a lényeg
    Metro játékban nem is a tükröződések, hanem maga a fény / árnyék hatások.
    Elképesztő, hogy mennyire "valós" még így is hogy a játékban is módjával alkalmazták meg úgy is hogy még nem egészen kiforrott a dolog
    Én aki eret vágok ha nincs 60 fps még így is azt mondom hogy "f*szt" bele legyen 55, még belefér de lássam ezt az eljárást , mert halomban állnak a videók otthon ON/OFF és olyan nyers élettelennek tűnik nélküle, hogy nem engedek belőle
    Amilyen játékban benne lesz én ON ra rakom mert nagyon jó
    Persze vannak olyan részek is ahol kevésbé látszik, de mégis. Megéri
    Ha nem fog menni pl Cyberpunk ultra-n akkor VGA csere, de mennie kell az RTX-nek mert ez lesz az az effektus ami egy újabb szint lesz a játékiparban :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák