Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spidersoft

    senior tag

    Üdv! Most, hogy rátaláltam a kütyü topicjára legalább már nem kell offolnom máshol... szóval kérdésem lenne: ötéves mobiltelefonom van, 2.2-es androiddal, LG oldala szerint 2.1+EDR bluetooth-szal. Van esélyem rá, hogy valahogy le tudom szedni a logot a kütyüről? Vagy nem is logol, realtime kell olvasni, különben elveszik az adat? Ha logol, akkor milyen módon lehet letölteni róla? USB-vel megy, vagy ott csak az aksit tölti? Esetleg ajánlott stick (nyugodtan lehet ebay/ali/bg/gb/stb.) PC-hez? Köszönöm az infókat :)

  • spidersoft

    senior tag

    válasz gzoll #543 üzenetére

    A telót abszolút nem használom okosdolgokra (laptopot sem tartom alkalmasnak számítógépezésre, nemhogy egy ilyen pici semmi kijelzős nyomorék kis kockát billentyűzet meg egér nélkül), nem is netezek rajta, aksija elmegy 10-12 napot... néha egy-két fotót ellövök vele, meg telefonálok róla, oszt kábé ennyi. Semmi nem indokolja, hogy vegyek egy új készüléket, max. a VR headgearek miatt vennék (nyilván így fhd ips alatt semmiképp), vagy ha valami más egyéb hasonlóan tuti párezres eszköz beugrik, de ezért meg nem akarok hatvanezreket kiadni. Lépésszámlálás nem érdekel, egyrészt mert nem kézen járok (merthogy ez egy karpánt, ugye...), másrészt mert nem érné át a lábamat :D karról meg nemigen tudja, hogy épp mentem valahova vagy ülök a gép előtt és az egeret(!) húzingatom. Abszolút nem sportolok. Nekem az "okos" ébresztőkéje lenne az egyik fontos dolog, a másik meg a HR monitor, de ez utóbbi csak akkor, ha néhány naponta elég róla leolvasni a logot, mivel tárolja és nem megy a levesbe, ha épp nincs élő kapcsolat valami loggerprogrammal (=modern teló). Az élő kapcsolatot csak emiatt kérdeztem... PC-n van andyroid, ami alatt szépen elment a fallout shelter, megeshet, hogy vinné a band progiját is, csak kéne egy hardver, amivel összebarátkoznak... ezért kérdeztem a sticket, hogy van-e ajánlott -- vannak egész olcsók is, meg vannak retekdrágák is... sokat nem költenék rá, de ha az olcsó is jó arra, amíg a logot lehúzom a bandról, akkor az is a vásárlás mellett szólna.

  • spidersoft

    senior tag

    válasz zola96 #548 üzenetére

    magam is szeretem a tech dolgokat, de csak azért nem fogok új telefont venni, hogy ne használjam ki a plusz funkcióit, ami mindent *korrektül* tud, az 200k körül van, annyit meg nekem nem ér. A háromezres feltöltővel elvagyok 2-3 hónapot, szóval telefonálásra se indokolt tudományosabb :) szóval akkor nincs ajánlott bt4-es stick? :))

Új hozzászólás Aktív témák