Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gzoll

    tag

    válasz spidersoft #540 üzenetére

    Hali!

    Szerintem felejtős, eleve van még bármi friss alkalmazás, ami támogatja a 2.2-es Androidot? o_O
    Amikor azt kiadták még híre se volt a hordozható okos eszközöknek, és a fejlettebb energiatakarékos bluetooth rendszernek, úgyhogy teljesen esélytelen, hogy össze tudod párosítani egy ilyen eszközzel, lévén a hardver követelményeknek nem felel meg. Ez a termék 4.0-ás bluetooth kapcsolatot használ, a tiedben 2.1-es van, tehát egyáltalán nem kommunikálna egymással a két eszköz.

    A real-time olvasással nem tudom mire gondolsz, merthogy nincs kijelzője, nem látod a lépésszámot, csak a párosított eszközre amikor letölti akkor látod a rögzített adatokat. Ebben az esetben a real-time megoldás, ha szépen számolod fejben, hogy mennyit léptél.

    Ha 4.0-ás USB sticket veszel PC-hez, akkor már a hardver követelménynek megfelel a sztori, de én nem tudok olyan pc-s programról, ami ennek a karkötőnek a szinkronizálására lett kiadva, DE én nem néztem utána, ha ráguglizol lehet, hogy te találsz megfelelő megoldást.

    Egyébként gondolom azért használod azt a telefont, mert megbízható, hozzád nőtt, szereted, meg minden, de ha friss applikációkat, és újabb kütyüket akarsz használni, akkor kénytelen leszel beruházni egy újabb eszközre, mert a 2.2-es android PC-s vonalon a Windows 95-nek felel meg. Még néhányan számításba veszik, pl az Opera böngésző még támogatja, de nem csak emiatt a korlátoltság miatt, hanem funkcionalitásában és a rendszer biztonságában is annyira elavult, hogy sajnos már csak nosztalgiából érdemes hozzányúlni. Nálunk a gyerek játszik most életem első okos telefonjával, amin szintén 2.2es android fut, mert a szókereső még megy rajta. Más már nem.

Új hozzászólás Aktív témák