Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    válasz enemi #190 üzenetére

    Nagyon szépek! :R
    Csak nem tudtam kideríteni mivel lűtted!

    vicze1 @197 - Hurrá!

    HardRic @160 +1

    racerx - szerintem 3-ról, 3T-ről nincs értelme 5-re váltani. Picit jobb üzemidő lesz, meg pár százalékkal gyorsabb működés (ami kb észrevehetetlen). Nem véletlenül gyakták le a 3T-t seperc alatt.

    paolinho - szerintem 5-7 órás sot-okat fog tudni, ami custom kernelekkel, romokkal kitolható 7-9-re.

    Shadon @220 - a nagyobb aksival egyetértek, de ha QHD is jött volna mellé, ugyanitt tartanánk. Ja és az OIS is zabál ám rendesen, és akkor a vékonyítási mánia látta volna kárát, ami nem érdekelt volna engem sem, szóval +1, egyetértek

    oba @222 - ha nem akarod széjjel romolni, szerintem S7-ről sincs értelme erre váltani. Annak jobb a kamerája. A legnagyobb előnye a Oneplusnak hogy nem vesztesz garit ha rootolod, buzerálod.

    Sheratan @233 - Igen, ott picit elcsúsztak szvsz hogy lehetett volna vastagabb, akkor belekerülhetett volna egy 4000-es aksi minimum, és akkor lehetett volna stabilizált a hátlapi kamera. Csak akkor lehet hogy árban átlépett volna egy álomhatárt. (Amit én megadnék érte, de lehet hogy sokan már nem).

    tuki2200 @238 - vettem a fáradságot, végignéztem a videót, és nyomtam 8 linket. Te is megtennéd..? És megnézzük együtt. ;)
    A videó szifon7-ről szólt. A single sim touchwiz knox bajnok samsungot ne keverjük ide, mert ez a 3 már önmagában dealbreaker sokaknál külön külön is. Nagyon jó a kamerája, örülünk, wrong topic.

    jacis @244 - igen, de azért mert az előt nagyon nagyot szólt. Mindig ugyanolyan nagyot nem lehet szólni. De az szerintem is nagyobb ugrás volt!

    hyperspace @251 - Köszi. Nem vagyok senki, csak nincs annyi pénzem hogy megengedhessem magamnak, hogy ne legyek alapos. Ezért gondosan választok, saját szememmel nézek, és évekig használok egy telót. :R Én most speciális helyzetben vagyok, kb mintha első telóm lenne, úgyhogy nulláról váltva igen jó ajánlat.

    forgonati - "Az ois kihagyása érthetetlen" ; szerintem az ár miatt kihagyták a 4000+ -os aksit és az ois-t, és a vékonyításra fogják. Merthogy az ois zabál mint az állat. Egyébként nem tudhatjuk, lehet hogy más (sokkal nagyobb) piacokon kajak érzékenyek a vékonyságra a népek, és csak mi vagyunk úgy vele, hogy lehet másfél venti vastag is, csak legyen benne egy bivaly akku.

    tommygunn84 - Vagy lopok egy S8+ -t ingyen. :DDD

    Dr.Anonymus - @269 - a kommentedben megbúvó kérdések 100%-ára választ kaphatsz, ha visszaolvasol. Viszont a kommented egyéb részét képező kijelentések alapján lehet hogy nem vagy az az olvasós típus..? :D

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák