Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz cyberkind #272 üzenetére

    Én konzolon sem értem sok játéknál ezt a 30fps-t.... persze a grafika ad el mindent, habár értelmesebb körökben a framerate de mindegy, Pistike a grafika miatt fog játékot venni maradjunk ennyiben. Viszont egyszerűen annyira rossz a szemnek minden téren a 30, hogy fizikailag fáj 5 perc után. Itt van az új God of War például, 4K-s a monitorom, de inkább a 1080p, performance módra tettem át az első 10perc után, annyira rossz volt az a 20-30-fps-es szemgolyó hullámzás a képernyőn amit láttam. Így sem stabil 60, de legalább 45-60 között van valahol és ami nem mellékes van kedvem így már játszani is vele.

    Szerintem egész egyszerűen becsapás bizonyos grafikai szintet ígérni, ha azt csak 20-30fps-el tudjuk megjeleníteni.. ennyi erővel elkészítem a világ legszebb techdemoját, viszont sorry de 5fps-el fog futni, de vegyétek mert szép lesz. Én simán bevezettetném, hogy 60fps legyen a minimum amire a játékot fejleszteni kell, a grafika már másodlagos, azt ehhez mérten kell belőni. Így tényleg érdem lenne ha szép egy játék konzolon, mert az nem érdem szerintem ha baromi szép, de gyakorlatilag fáj a fejed, szemed amikor játszol vele annyira szaggat a kép...

Új hozzászólás Aktív témák