Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djyuri

    őstag

    https://www.youtube.com/watch?v=zTsUH3P9oCI

    Ryzen-es oldalon szívesen ajánlom a srác videóit és a vasárnapi tech stream-eit is.
    Komoly részletességgel belemászott a témába a kezdetektől és ha végig követed idővonal szerint is, akkor gigasok mit-miért-hogyan lappangó kérdéseidre is választ kapsz.

    Egyszer arra is képes volt, hogy twitch-en élő adásban 10+ órán keresztül mutassa és elmagyarázza a gép finomhangolását (VGA, RAM, CPU, base-clock...) És nem az utolsó alkalom, mert több ívben is bátran visszatér elmondani, elmagyarázni.

    Ha gépalkatrész ajánlást említ, akkor konkrétan elmondja miért ajánlja azt vagy miért nem...és nem a márkafanboy szól belőle, mert ha valami szar, azt ki is mondja. És a jót is megindokolja.

    És annyira szókimondó technikailag, hogy bizony le is mentettem gépre a videót már, mert kisebb beszólásért is láttam törölve csatornákat. Pedig kész tényeket tartalmaztak azok is.

    A stream-ekben is elég segítőkész. És az odaszokott nézőcsapat is technikailag egyre felvilágosultabb, tehát nem az ömlesztett nyári szünetes bagázs.

    Én kezdetben a VOD-okat javaslom a teljes youtube videói megtekintése után, hogy a téged nem érdeklő részeket áttekerhessed,mert mint közösség, szeretnek ők is a tech világon kívül másról is beszélgetni. A Youtube az csakis tech oldal. A twitch a vasárnapiakon kívül erősen beszélgetős gamer, de fogalmaznám úgy,hogy nincs game stream tech szakaszok nélkül :)

    :R

Új hozzászólás Aktív témák