Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gusztáv

    addikt

    Csak hogy én is hozzászóljak:

    @audi100td: Ne haragudj, de azért ez a hozzászólás nekem úgy jött le, hogy minden más gép szar (mondjuk nem ártana definiálni, hogy mitől szar egy gép): "Nem tudom mit olvastál, de még itt is egyértelműen lejön, hogy a latopok mindössze 10%-a épül AMD platformra, ráadásul általában csak a szar gépekbe raknak AMD-t, sajnos. ThinkPad, EliteBook, MacBook, XPS, stb csakis intel-re építkezik. Hogy ez kinek a hibája, nem tudom, de biztos vagyok benne, hogy nem csak az intel-é, sőt."

    Mondjuk ha minőségi gépekre gondoltál, akkor a sima MacBook nem való ide a szappantartó műanyag felépítésével.

    Mi Dell Latitude-kat használunk, azoknál nincs ilyen levezető nyílás a billentyűzetnél, de elvileg cseppálló. De ha nem vizet löttyintesz rá, hanem valami cukrosat, akkor alapból bill. csere utána, mert a cukor belegyógyul. Plusz sajnos pl az eső sem tudja, hogy a bill. közepére kell esnie, és máshol áztatja el a gépet (tapasztalat).

    Szerintem üzleti gépet a cégek a helyszíni garancia miatt vesznek, meg a presztízs miatt is. Persze nagyon jól vannak összerakva, és van hozzá alkatrész sok év múlva is. De pl magamnak biztos nem vennék újonnan, max egy XPS-t :D .

    Laci

Új hozzászólás Aktív témák