Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    Míg el nem adtam a PC-met addig nyomtam egy 8 hegeres AMD 8350/4,7GHz-vel 16Gb 2133 as rammal, meg egy Gainward 1070el. Pár multis estét lenyomtam vele. Én 1440-ben toltam, talán egy-két dologból csíptem vissza, és simának mondanám a játékmenetet. 4 hete ment el a gép, sajnos mérésekkel már nem tudom igazolni.

    Én azzal a kijelentéssel, hogy viszont nem igazán értek egyet, hogy nem érdemes 1050Ti vagy fölötti kártyát rakni kis/gyengébb cpu mellé. Oda kell a nagy kártya, és az 1080-as megjelenítést meg el kell felejteni. Gpu limites lesz, és nem cpu. Még egy nyomi fx-el is.
    Crysis 3, gta5, witcher 3, battlefield 1, mind gpu limites volt fx8350+1070 el 1440es felbontással...

    Félreértés ne essék, nem azt mondtam, hogy az fx jó, de lehet vele tisztességgel hajtani gpu-t, csak adott feltételek mellett. Szerintem ugyan ez lenne i3/i5 el is a konklúzió, csak még jobb lenne, mert 1 szálon még többet présel ki magából az intel mint az amd. A játékok többsége meg továbbra sem kezel többet mint 1-2-4 szál, ami botrányos mikor már az intel is 6-8 magra gyúr...

    [ Szerkesztve ]

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák