Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    válasz Hieronymus #19 üzenetére

    Amikor meg igazan jo volt UL-t kotni (kb. 10 evvel ezelott), akkoriban rogton a kotes utan, amikor elkezdte befizetni a csobehuzott "megtakarito" az elso reszletet, az ugynok megkapta a 2 eves dijat, mint jutalek.

    Az altalad emlitett alacsonyabb jutalek es a teljes szerzodesi idotartamra szetosztott jutalekos modszer jogszabalyi valtozasok miatt jott be, ill. mert a biztositok rajottek, hogy az ugynokeik oket is meglopjak.

    Termeszetesen vannak kevesbe rossz UL termekek, nekem egy ideig az Allianz Eletprogram ment, de amikor elkoltoztem Mo-rol, akkor felmondtam.

    Vannak a tipikus lehuzosak, pl. nekunk volt egy korai Metlife-os, ahol pontosan mar nem tudom mennyit buktunk, de az akkori PMAK kamata mellett is jobban megerte alacsony visszavasarlasi ertek mellett megszuntetni a biztositast es mas iranyba indulni, mint meg evekig fizetni.

    UL-t amugy mindenkinek erdemes kotnie, hogy meglegyen az erzes, amikor szembesul azzal, hogy egy kicsit megkopasztottak. Onnantol megtanulja, hogy jobban oda kell figyelnie a megtakaritasaira es nem vesz meg mindet, amit egy ugynok akar eladni neki.

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák