Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AAAgold

    senior tag

    válasz ForRedGlory #230 üzenetére

    nem ördögtől való dolog, csak nem ez a célja szerintem ennek a fajta tesztnek

    feljebb írtam én is, hogy örülnék ha több "milyen vas kell alá" cikk/teszt lenne, mert a nagy átlag sokkal közelebb érezhetné magához ezeket a jellegű teszteket, látva, hogy egy-egy gyakorlatilag értelmetlen opció kikapcsolásával milyen sebesség javulás érhető el egy középkategóriás kártyánál, ami a játszhatatlan kategóriából a tökéletesen élvezhető kategóriába emelné a dolgokat

    igen, érdekes látni, hogy még egy 1080ti is "csak" ennyit tud full-max beállítások mellett, de valahol ez a célja egy benchmark tesztnek, nem?

    ha valaki több csúcskártyát bepakol a gépébe, azt azzal a céllal szokták legtöbbször tenni, hogy a játék készítői által elérhetővé tett maximális vizuális élményt a legnagyobb sebesség mellett élvezhessék, kvázi kompromisszumok nélkül (az sli/cf okozta kompromisszumot most hagyjuk) - beteg dolog ez? szerintem totál beteg, de attól még létezik ez a jelenség

    a PH bevállalja, hogy full-max -on tesztel, én ennek örülök, mert látom, hogy mi a vége a kártyáknak, miután teljesen kiizzadták magukat

    arra a picsogásra meg ami most itt megy tényleg nem tudok mást mondani, mint hogy bekapcsoltak az óvodás gének...

    [ Szerkesztve ]

    "Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

Új hozzászólás Aktív témák