Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz DraXoN #75 üzenetére

    Kösz a részletes választ, most már értem akkor miért nem volt frissitése az FX szériának. Gondolom nem akartak tovább bajlodni az Fx szériával, végül is bármit csinálnak vele nem igazán tudott volna a skylake ellen fent maradni. Jobbnak látták új cpu fejlesztését, de a lényeg úgy látszik megérte a zent megcsinálni. Mindenhol nagyon szépen arat, javul gyarapodik.

    Minden esetre szerintem most nem az lesz mint évekkel ezelött, most az AMD is elég nyeregbe van. Az új generációs konzolokba is az lesz,+ google stadio is AMD hardvereket fog alkalmazni. Most meg CPU piacon/szerver fronton sincs jobb a piacon, szóval lesznek itt szép eladási számok.

    A Sapphire Rapids VS Zen 4-5-re leszek kiváncsi. Mert ahogy elnéztem a Sunny Cove magok jónak tünik, de mire piacra kerülne mainstream vonalom addigra a Zen2/Zen 3 is piacon lesz.

    Azért manapság az I5-760 vs Q9650 példájából ki indulva már ott is sokat tudott hozni a 4 mag.
    Mai játékok alatt elég brutális teljesitmény különbség kijöhet az első genes i5 javára. Mind két processzor 4 magos és 3 ghz-an jár alapból.

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák