Hirdetés

Aktív témák

  • wxppro

    aktív tag

    Nem tudom, én nem értem ezt a magyar mentalitást. Most idézzem a demagóg szöveget, hogy "Krisztus koporsóját sem őrizték ingyen"...?
    Miért gondolja azt sok ember, hogy aki pénzt kér egy szolgáltatásért, az azért van, mert meg akarja szedni magát? Észre kéne már venni, hogy a mai világ nem úgy működik, mint a régi, hogy ha valaki a csavargyárban melózott, és kellett neki 10db hatos anya, akkor zsebre vágott a melóhelyén egy ezer darabos kartonnal, hazavitte, elhasználta belőle a 10db anyát, a többi meg ott rohadt a pincében, míg meg nem ette a rozsda. Ennek vége, ilyen nincs, tessék már napirendre térni a dolog felett.
    Ez egy teljesen logikus, és mindenki előtt ismert tény volt, hogy előbb-utóbb fizetőssé kell tenni a balhét, szóval aki ezen most ki van akadva, az egy álszent.
    Természetesen van választási lehetőség, így aki a jövőben nem akarja a "kapitalisták" számláját hízlalni, az mehet az ingyenes oldalakra, ahol vásárolhat olyanoktól, és eladhat olyanoknak, akikről még a belbiztonsági hivatal sem tud felvilágosítást adni, annyira lenyomozhatatlan, ellenőrizhetetlen arcok, sok sikert hozzá.
    Itt viszont a pénzért nyújtanak ellenszolgáltatást is, ellenőrizhető keretek között folyhat az adás-vétel, és nem utolsó sorban több ezer hozzáértő user áll ugrásra készen vizslatva a hirdetéseket, és egyből odavágnak, ha valaki hülyeségeket hirdet. Azért ez a kezdőknek nagy segítség, próbáljon már meg egy naiv, laikus felhasználó mondjuk az Expressz.hu-n vásárolni bármilyen hardvert, mennyi az esélye, hogy jót vegyen? 10%? Vagy akár a Vaterán, ott akkor is rátukmálja az ember a portékáját a balekra, ha nagyon jól tudja, semmi szüksége rá, vagy nem is lesz jó a gépébe. Itt azért ez ritka eset.
    Szóval szerintem teljesen érthető a dolog, nincs ebben semmi rossz, és én ezért nem fogom itt hagyni a PH-t, sőt, többet járok ide, mert nem kell majd a hülyegyerekek ömlesztett vackai közül halászgatni a valóban értelmes és értékes hirdetéseket.
    A félreértések elkerülése végett, nem vagyok fizetett statiszta, a hozzászólásom a saját véleményemet tükrözi. :K

Aktív témák