Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz McCartman #884 üzenetére

    Vinni vitte, csak nem ment. Kiléptem a játékból, hogy szar a tuning vagy valami nem kerek, mondom megnézem már GPU-Z-ben, hogy tényleg átnyomta e az órajelet, mert annyira nem látszott semmi. Mondom biztos valami béta afterburnert szedtem le vagy mittommár mivel húztam, de egy pillanatra meggyőződésem volt, hogy tuti valami gáz lesz és ez a genyó kártya alapon megy.
    Például Witcher2-őt ha gyári beállításon hagyod a telepítés után, akkor bekapcsolva van valami felesleges szar a grafikus menüben és emiatt a 6870-el alap GPU órajelen be-be lassul néha keményen, fogtam kiléptem, TRIXX, csúszka fel és egyből jó lett. Látszik, hogy állítottam. Persze aztán csak kikapcsoltam valamit a graf menüben (amiből semmi sem látszott a 40"-os fullHD TV-n,) már nemtom mi volt az, de utána alap GPU órajellel is repült az a szar, szóval tök felesleges húzni, amiatt se kell, csak furcsa, hogy az NV karival akármibe léptem be nem volt az az érzésem, hogy "na hogy meglökte az OC a VGA-t." Vinni vitte pedig az emelt órajelet és tutira nem az volt, hogy már a nagyon magas FPS miatt nem látszott a különbség, mert hát a 6870 se sokkal erősebb, mondjuk OC-val az enyém picit ráver a ref. 5870-re, nem sokat, de azért erősebb, mint a 460 volt tuningostúl.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák