Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    válasz Noukoum #27 üzenetére

    Ezt a presztisezést igazán el lehetne felejteni már 2020-ban, egy ~250e Ft-os használati tárgy egyáltalán nem presztízs termék, már itthon sem, főleg mivel egy csomó forrásból 0 Ft önerővel elhozható.

    Nem értem, hogy a sok Android fan boy (mert ilyen is van, nem cask Apple) miért nem tudja megérteni, hogy a legtöbb Apple felhasználónak az ÖKOSZISZTÉMA a lényeg, és egy iOS-es készülék ezeknek az embereknek akkor is jobb less, ha "csak" 12 MP-es a kamerja és ha "csak" 828p-s a kijelzője, itt nem a specifikációs sheet számít.

    Nálam az Apple egyébként laptop szinten nyert egyszerűen MacBook >>> minden más: készülékház minősége, akkuidő, szoftvercsomag, támogatás. Emelett tablet szinten is iPAD >>>> más, így mivel megengedhetem magamnak (jelen pillanatban, szerencsére), hogy ebből az árszegmensből válaszak készüléket egyértelmű, hogy iPhone lesz a daily driver (van céges P30-am, azzal sincs bajom). Nem azért mert menő, hanem mert ez illik az ökoszisztémába, valamint nálam akkuidő & kamera minőség az ami még számít és január elején amikor új készüléket vettem a 11 Pro-nál ebben a két tartományban (együttesen) nem volt jobb alternatíva...

  • Giovan!

    addikt

    válasz Noukoum #34 üzenetére

    Lol, mert a te általánosításod aztán komoly kutatásokon alapszik :DD

    Ne érts félre, nem kétlem, hogy vannak olyan emberek, akik tényleg menőnek érzik magukat egy iPhone birtoklásától. Én még nem futottam bele ilyenbe, de biztosan létezik a jelenség.

    Viszont azt mivel igazolod, hogy ők a többség, hogy az iPhone-felhasználók nagy része ilyen? Ja hogy te érzed az ilyesmit, akkor nem szóltam :DDD

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

  • Giovan!

    addikt

    válasz Noukoum #38 üzenetére

    Persze, nekem minden zsebemben van egy iPhone, homlokomra is Apple logó van tetováltatva, sőt, én már az új hajlítható telójukat is előrendeltem, amiről más még nem is tud, de nekem szóltak, mert akkora fan vagyok...

    Te egy nagyon is komoly állítást tettél (ti. nem az iPhone userek egy részéről beszéltél, hanem a többségről), amit képtelen vagy alátámasztani (pedig én tényleg azt hittem hogy lapul valami, a témához kapcsolódó szociálpszichológiai kutatás a tarsolyodban :() . És mivel erre képtelen vagy, kénytelen vagyok azt a te elméd minden alapot nélkülöző szüleményeként kezelni.
    Tapasztalat és idő, lol.

    [ Szerkesztve ]

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Új hozzászólás Aktív témák