Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • assemble

    addikt

    válasz erdoke #175 üzenetére

    Tipikus példája a félrebeszélésnek. Ahelyett hogy elismernéd hogy ezt tényleg nem tudja (mondjuk nincs mit elismerni mert tényekről beszélünk), nekiállsz megmagyarázni hogy neked miért nincs rá szükséged (tipikus iSheep viselkedés), sőt, még megmagyarázod, hogy tulajdonképpen még jobb is így hogy alkalmatlan ilyenekre az iOS. Fantasztikus.
    Mellesleg memóriakártyát sem tudsz alapból rádugni (+1 fail), plusz mellesleg mit csinálsz ha épp nem képeket, hanem doksikat vagy bármi mást akarsz szerkeszteni, akkor milyen helyre másolod ahol több program is elérheti? Sehova, mert nincs ilyen.
    Semminek nem kéne így működnie, és profi szinteken nem is fog soha.

    A Windows RT szerintem a történelem egyik legnagyobb bukása lesz az inkompatibilis programjaival, buta programjaival, ráerőltetett internet explorerrel, stb. De erre több szót ne vesztegessünk, majd pár év múlva meglátjuk hogy alakult, de ilyenekben nem szoktam tévedni.

    brumi1024: erről van szó, pont ezt magyaráztam.
    Mondjuk a második felével nem értek egyet, ez is tipikusan a "nem tudja akkor nem is kell" bullshit duma, aztán amikor jön majd a következő iAkármi ami semmi mással nem tud többet mint hogy erősebb az előzőnél (erre elég sok példa volt már), akkor is ott lesz előtte a kigyózó sor, akkor bezzeg hirtelen fontos lesz az erős vas. Szánalom.

    NathanCullen: de, Prime-hoz alapból van billentyűzet. Árulnak olyat is amihez nincs, az igaz, de nyilván nem arról beszéltem. Hogy a Galaxy Tab hogy jön ide azt már meg se merem kérdezni. A HDMI-vel kapcsolatban: ez hazugság, amelyiken mini HDMI van, oda nem kell semmilyen átalakító és közvetlenül rá lehet dugni a tv-re, bárhova. Egér nincs rajta? Felesleges. És nem azért felesleges mert tényleg azt gondolod hogy irodai munkára felesleges egér, mert ennél nagyobb ökörséget talán nem is mondhatnál. Hanem azért felesleges, mert az istenített eszközöd nem képes rá, és amire az nem képes, az bizony mind felesleges. Aztán amikor x év múlva mégis támogatni fogja akkor hirtelen már nem lesz felesleges. Tudjuk, láttuk, hallottuk. És továbbra is szánalmasnak tartjuk :U

    "Te miről beszélsz? Mit akarsz kiolvasni és minek?"
    Lásd: fent. Nem tud valamit? Akkor felesleges. Mert az elképzelhetetlen, hogy valamilyen munka során egy programmal meg akarnék nyitni egy fájlt valahonnan. Ez már extrém felhasználás, ezért felesleges. Nem írnám le harmadszorra is, hogy szánalmas, ha nem lenne az, de sajnos az, így kénytelen vagyok: szánalmas.

    Az utolsóhoz pedig: arról beszélünk már x ideje hogy miért kínszenvedést egy iPad-et munkaeszköznek használni. De ezt a cikk is önmagában bizonyítja az 5 oldalas leírással, ami után és sok több tízezres kiegészítő vásárlása után még mindig nem tartasz ott, mint más tabletekkel a dobozból kivéve.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák