Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz D1Rect #85 üzenetére

    Rendben. Legyen igazad. Nem ér annyit, neked. Nekem érne, és sok más embernek is. Ráadásul még ajánlani is fogom a tápos topicban. Ha valakinek erre van igénye, akkor neki megéri. És van rá igény, elhiheted. Még pedig azért van rá igény, mert ha a drága szót úgy értelmezzük, ahogy az értelmező szótárban van, akkor ez a táp nem drága. Mert megéri az árát.
    A CM Silent Pro és a Silent Pro Gold szerinted drága? Tudsz olcsó alternatívát annak, akinek 650W-os tápra van szüksége? Vagy esetleg ha már olyan extrém az illető, hogy moduláris, fekete színű, nem LED-es villogós tápra van szüksége, arra tudsz valami alternatívát mondani olcsón? Mert Én nem tudok, pedig már több éve figyelem a tápos piacot.
    Kíváncsi lennék mi a véleményed a Seasonic X-400 Fanless-ről. 40k egy 400W-os tápért. De normális, hibátlan passzív tápegység nincs a piacon rajta kívül. Az FSP Zen is majdnem ennyibe kerül, de annak bizony vannak problémái, és a hatásfoka is alacsonyabb, ami miatt sokkal könnyebben túl tud melegedni, mint az X-400. Ha valakinek teljesen hangtalan táp, illetve konfiguráció kell, akkor az X-400 neki megéri. Tehát ha megéri, akkor az X-400 olcsó? Vagy erre a tápra is azt mondod, hogy drága, pedig most magyaráztam meg, hogy valakinek más táp szóba sem jöhet?

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Új hozzászólás Aktív témák