Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz v1rus #32 üzenetére

    Na, most már ezeket a méréseket csak ESET illetve F-sec termékekkel kellene lejátszani, ugyanis én egy percig sem hivatkoztam a Defenderre, mint pozitív példára. Ne érts félre, nekem sem szívem csücske az MS, de van egy kis baj: ők diktálják a konzumer piacot és a vállalati szegmenst is a termékeikkel, innentől vagy megszokod, vagy megszöksz. Az pedig puszta feltételezés, hogy a Kaspersky termékei azért problémásabbak, mert olyan helyekre próbálnak benézni, ahová a többi gyártó terméke nem. Vagy van erről valami hivatalos infó, akár egyik, akár másik érintett féltől?

    Végső soron, engem nem érdekel, hogy valami miért instabilabb, mint a versenytársai zöme. Nem érdekelnek a teszt eredmények sem, mert lehet fizetett eredmény is, és egyik minősítő labor sem szent, nagyon sok esetben derül ki például, hogy nem a legfrissebb verziót dobják be egy tesztbe, de ha minden korrekt, akkor is percről-percre változik az eredmény a felhős adatbázisminták megosztása miatt, ez már csak egy ilyen műfaj. A gépigény is elég meredek sok esetben, tehát hiába közel 100%-os a találati arány, ha közben nincs az a vas, ami kiszolgálja (Kaspersky például szereti a memóriát, amennyire én ismerem), és a user a pokoba kívánja az egészet Az viszont tény, hogy a Kaspersky termékei sohasem voltak az én tapasztaltaim alapján problémamentesek. Ettől persze más még lehet elégedett velük, csak sokan úgy mondanak itt véleményt (nem Te), hogy bevallottan nincs más termékkel tapasztalatuk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák