Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz lezso6 #19 üzenetére

    Na itt van akkor a probléma forrása.
    Én úgy tudtam és a világom szinte az összes ajtó és az AMD szerint is a Raven Ridge egy termékcsalád és nem egy darab konkrét termék. A PH szerint a Raven Ridge egy konkrét terméket jelent. Ez esetben tényleg hagyjuk, bár nem hiszem, hogy én írok sületlenséget.

    A ti gondolatmenetetek alapján akkor a Summit Ridge és a Pinnacle Ridge is 1-1 darab terméket jelent és nem termékcsaládot, pedig tudod, hogy nem így van. Attól, hogy a lassabbak meg vannak vágva, még ugyanúgy a termékcsalád része.

    Helyesen:
    Raven Ridge = Zen+Vega

    Miután az AMD is így tekint rá, totál értetlenül állok a PH hozzáállásán.

    "it seems that AMD wants to hammer home the point that Raven Ridge is composed of Zen CPU cores and Radeon Vega graphics."

    [link]
    [link]

    Értem a nézőpontotokat, de akkor már ne az enyémet állítsd be légyszi hibásnak, amikor a gyártó is termékcsaládként tekint rá.

    #20 Abu85: Továbbra sem jött át neked amit mondani akartam. Raven Ridge nem egy termék, hanem egy termékcsalád, vagyis Raven Ridge nem a Vega11-et jelenti, pontosabban nem csak azt. Lásd fentebb. Ennél egyszerűbben tényleg nem megy.
    Én, mint olvasó a Raven Ridge-re termékcsaládként tekintek, te viszont egy konkrét termékként (Vega11).

    #21 MongolZ: Hol hibás pontosan? Amúgy nem az összeset. Az Iris Pro a Vega3-at és Vega6-ot megveri, míg a Vega8-at nagyon megközelíti, néhány játékban azt is megveri.

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák