Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • creation

    senior tag

    válasz Reggie0 #43 üzenetére

    Ez jó, megint felkerült a listára két olyan dolog ami biztos minden háztartásban visszaköszön. :(((

    Nem az a kérdés igazából, hogy ki szeretné felhasználni és mire.

    Erre könnyen válaszol az aki utánaolvas, mert az igény a termék megjelenésével azonnal kialakul. A kérdés inkább az, hogy a meglévő 3.0-ás technológiát mennyien használják kif/fel. Mert hiába az igény, ha nincs fizetőképes kereslet. Juci néni a virágos, aki napi 10-12 órát gürizik és tudja mi a fészbúk, mert az unoka ott van fönn rajta, az szerintem pont azt se tudja, hogy eszik e vagy isszák egyáltalán az újesbét. És pedig ilyen émber több van ha hiszed ha nem kicsiny hazánkban, mint olyan mint te vagy akármelyik újonc vagy a feletti az oldalon...

    Félreértetek. Nem ellene vagyok a technológiának, hisz én használom! De akkor is azt látom a hétköznapi életben, hogy az emberek örülnek ha az otthoni gépük egyáltalán működik, míg be nem krepál, mert sokba van az új. Akár hordozza a technológiát akár nem. És ezt az elmúlt 10 év alapján két megye (Nógrád, Veszprém) tükrében is kijelenthetem.

    :R

    "Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

  • creation

    senior tag

    válasz Reggie0 #43 üzenetére

    Jajj, várj, túl gyorsan reagáltam és nem olvastam, hogy én tettem fel egy kérdést és arra válaszoltál. Mea culpa. Ez már nem az első ilyen esetem.

    De...

    A külső SSD és a FPGA még nem túl hétköznapi. Nem találkozol feltétlenül ezekkel amikor átmész a szomszédhoz. Mi több valószínű, hogy fogalma se lesz arról, hogy egyáltalán miről van szó. Talán az SSd-ről bevillan neki valami, aztán ennyi.

    "Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Új hozzászólás Aktív témák