Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raucher

    tag

    válasz Pug #40 üzenetére

    ..És most legalább minimális részletekben kifejtenéd, hogy mire alapozod eme lesújtó véleményed a droidról?..

    Habár én nem neveztem meg a droidot, hogy bajom van a vele, de valóban nem szerelmesedtem belé.

    Van egy Motorolla Defy+ telefonom.
    A 16GB-os SD kártyát időnként eldobta kártyahibával. Most 8GB-os van benne, ezzel stabil. A másuk kártya szintén stabil más eszközben.
    A telefon időnként gondol egyet és újraindul. BT fülhallgatót használok vezetés közben. hallom amikor elengedi és visszajelentkezik a telefon.
    Fényképezéskor, nagyítás címén, a képből vág le. Ha nem tudja a nagyítást korrekt módon végrehajtani, akkor minek ez a funkció. (A kész képet én is tudom vágni.) A röpködő megapixelek ellenére, alig jobb a vele készült fénykép, mint az első digitális fényképezőgépeké. (Persze ez nem közvetlenül az Android hibája.)
    A play store elég szerencsétlenül működik. Olyan alkalmazásokat is mutat, ami nem megy a telefon hardverén. Ha kellően figyelmetlen vagyok, csak azután derül ki, miután indítanám a programot.
    Néhány program, főleg játék, ami időnként összeomlik. Amikor többször egymás után, akkor már bosszantó.
    A programok letöltésénél amúgy is esznél kell lenni. Csak a program készítőinek gátlásossága/gátlástalansága szab határt mihez fér hozzá a program.
    Ha a WIFI SSID neve le van tiltva, nem tud csatlakozni, hiába van beállítva előre.
    Az okostelefon, annyira okos, hogy nem képes a SIM kártyát közvetlenül kezelni. A telefonkönyve olvasásához külön program kell. Nem értem miért kell a telefonszámokat távoli szerveren tárolni.
    Tok nélkül nem igazán lehet használni. Vagy nagyon észnél kell lenni, hogy ne érjek hozzá a kijelző széléhez, amit azonnal érintésnek érzékel.

    Az egész emlékezetet a Windows 9x állapotára. Ugyan használható, de bármikor tud összeomlást, adatvesztést és furcsaságot produkálni.
    Tudom vannak megoldások a problémák egy részére. Lehet romot cserélni. Közkézen forognak javítások. De én csak használni akarom a telefont és nem akarok szoftvert cserélgetni rajta. A letölthető appokon okulva kétségeim vannak a főzött romokkal. Olyan biztonsági rést is üthet a pajzson (telefonon), ami egy teherszállító repülőgép, lassítás nélkül tud keresztül repülni.

    Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

Új hozzászólás Aktív témák