Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xZer0kidx

    senior tag

    válasz floatr #43 üzenetére

    Attól hogy nem értesz vele egyet és mást (aminek szintén van alapja) látsz bele, nem értem, hogy alapjába véve miért bullshit ez?
    Ez a szabályrendszer nem a cloud miatt jött létre. Előtte is feltétele volt, hogy az oda felkerülő appok pl. játékok egyesével átessenek egy minőségi és korhatárbesorolás ellenőrzésen. A felhős játékoknál ez ugye eleve lehetetlen. Ha az Apple szemszögéből nézzük akit felfoghatunk egy stréber diáknak is, aki mindig túlbuzgóan (ellenőriz,ellenőriz,ellenőriz) felkészül a feleletre, hogy vizsgálja meg az alkalmazásáruházában működő appban található különálló termékeket, ahogy egy stréber, maximalista, de kissé irigy gyerek tenné meg? Sehogy.
    Az in-app fizetéses vitát szerintem sokszor lefolytattuk itt. Ott valóban lehet alapja annak, hogy fájlalja a külsős fizetésen alapuló veszteségét, hozzáteszem joggal. Én nem titkoltan eddig is azon a véleményen voltam, hogy egy kb. 30? hónap alatt 1.2 milliárdos forgalmat lebonyolító app fizessen a platformon elért sikerei után. Ezt nem csak maguknak és az alkalmazásuknak köszönhetik, hanem annak az Apple-nek is, aki hosszú évek munkájával és nem kevés lóvéval összeterelt és a mai napig összetart több milliárd ios felhasználót.

    "Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

Új hozzászólás Aktív témák