Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Egzee #7 üzenetére

    grat... ennél többre ezt már nem is érdemes méltatni...

    a témához:
    Az Apple meg tényleg szívhat miatta nem kicsit mert így sokan pont az ő nevét húzzák le, pedig igazából semmi közük nincs hozzá. persze mostmár jóformán csak a burkolat a saját, meg talán a lap, de ennyi.

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Egzee #12 üzenetére

    én mindig is szerettem, de most hogy volt egy pár a kezemben, már imádom is. nem kell mondjam hogy teljesen laikusokat, pl fősulin egy macbookkal úgy fektettem meg, hogy azóta is proggyakon azt emlegetik... meg nem mondtad volna a sebességéből, használhatóságából hogy csak 512 mega mem van benne... az ost meg meg kell nézni, próbálni, nem 5 percig hanem pl két napig. azon levelezni, intézni a napi dolgokat... ugyanez iphone-ra is érvényes. midnet tud ami nekem kell, olyan formatervel ami nekem tetszik, amit meg még ki lehet belőle hozni külső progikkal az nekem bőven jó. netezésre azt mondtam hogy nem, de a végén a 2x22" helyett inkább néha befeküdtem az ágyba és onnan maileztem...

    és tényleg nagyon offban annyit teszek hozzá, hogy pl a mac mini azt tudja mint az én vasam, ami adatlapon van. ez ház+táp+lap 100k a mini kompletten 120 körül már akad, de lehet hogy nekem még olcsóbban is... és akkor nincs zaj, ami ebben van, nincs vírus, spy, stb, nincs inkompatibilitás, hazajövök és még mindig megy. ennyi és nem nagy történet, ha lenne zs 24"-os imac lenne és pont. volt csúcspc-m és van minimalista. az _én_ igényeimet maximálisan kiszolgálná egy mac, ha lenne rá korrekt ie az admin miatt, de ez más tészta. jómultkorába néztem, 14 darabot adtunk/tam el helyeztem üzembe/értsd kivittem bedugtam megmutattam és csók, nah azok soha nem rinyálnak hogy nem megy az update, lejárt valami, hogy kell ezt vagy azt. bezzeg pc-s siralmat mennyit hallgatok... nem vagyok sznob, nem anyu és apu pénzel, de nekem bejött az egész forma/szolgáltatás/körítés, aki nem próbálta az meg javaslom szambázzon el egy bevásárlóközpontba, istyle boltot keressen, és kérdezze meg az eladód hogy ugyan már mutassa meg hogy is megy ez itt. ;)

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Sanyix #28 üzenetére

    az a helyzet hogy a vasból annyit profitálsz amennyit az op enged. lehet parasztvakítani hogy 2 giga memória, meg ultimatehardcore nyolcmagos proci, ha gyorsabban töltök be minden egy macbookon...?
    pl cad, ps volt tesztelve suliban, előző gen macbook 512mega rammal, csoptárs dellje ellen, pista+2giga ram, prociban kb ugyanaz volt benne, talán az övé pár 100MHz-el volt erősebb. cad kb ugyanannyi idő alatt startolt hidegen, ps gyorsabban nálam. és ez még csak 512 mega. engem pl kvára nem érdekel mi van benne ha a jól megírt progok és op miatt nem lassul le jelentősen. persze ezt is zavarba tudtam hozni ha akartam, de 2 giga memóval már nekem is nagyon kellett erőlködni hogy elgondolkozzon...

    persze tudom ha nem pista lenne hanem linux akkor az odavágna és milyen jó lenne. megértem... :U

    és van aki a formatervért, az extra szolgáltatásokért képes _sokkal_ többet fizetni egy adott gépért. pl shuttle? 100k ház táp lap? és nem agyontuning cucc, csak kicsi. ennyi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák