Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nyugdíjas

    nagyúr

    válasz k. #152 üzenetére

    Meg ugy gondolják, hogy van neked iPhone-od (ahogy a legtöbbeknek tényleg van), és tetheringelsz ugyis :)

    Az meg szerintem életszerűtlen, hogy GPS-t használjak egy notebookon. telefonon abszolút,de egy notebook.. Vagy ezt azért gondolom mert még csak véletlenül sem vezetek géperejű járóművet?

    [ Szerkesztve ]

    ‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

  • Tim82

    nagyúr

    válasz k. #152 üzenetére

    Tudtommal azért a Közép-Nyugat nagy részén nemigen van wifi. :) (Olvasgattam a lentebb linkelt Low End Mac-en egy egyetemista srác úti beszámolóját [part 1] [part 2] [part 3], aki végigutazta a nyár folyamán családostul asszem valamelyik Iowa-beli kistelepüléstől Houston-ig azt a részt, navigációra egyébként egy régi G3 Powerbook Pismo-t használtak. Netezésre meg iPad-et - de úgy, hogy vittek magukkal egy 3G-s, akkuról is működtethető wifi routert, mert hotspot-okkal nem sűrűn találkoztak...)

    Nem is igazán az a gond, hogy kevésbé bővíthetőek az Apple notik. Hanem az, hogy ez nem volt mindig így. A fent említett Powerbook pl. a Thinkpad-ekkel vetekszik mind modularitásban és használhatóságban (2 db akkut lehetett beletenni, elég USB, Firewire, PCMCIA, cserélhető ODD/HDD adapter stb. hely). Ehhez képest inkább csak visszafejlődés van. A dizájn önmagában nem elég, ha a használatban kompromisszumokra kényszerülsz.

    Szerintem egyébként a Thinkpad-ek szépek. :) De nem utolsó sorban az általam fontosnak ítélt modularitás, bővíthetőség, használhatóság követelményeinek jobban megfelelnek, mint a Macbook-ok (akár a sima, akár a Pro, akár az Air). De ez egyéni preferencia.

    Nyugdíjas: igen, azért gondolod. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák