Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dchard

    veterán

    válasz #54625216 #119 üzenetére

    Nem én osztom fel, hanem azok a faszfej CEO-k akik mindenféle bizonyíték nélkül állítják, hogy az irodában hatékonyabb a munka, miközben minden tanulmány ennek vagy az ellenkezőjét bizonytja, vagy semleges eredményt ad a tipikus munkakörök nagyobbik részére, az IT-re meg főleg. És nem én veszem egy kalap alá egy nagy multi összes dolgozóját, hanem a cégvezetés.

    "De az egészben az a legviccesebb, hogy úgy csináltok, mintha ezekben a kérdésekben itt bárkinek is osztottak volna lapot."

    Neked lehet hogy nem osztottak lapot, én a lábammal szavaztam. Ha elegen megteszik, majd megváltozik a dolog.

    E.Kaufmann:

    Nem akarok vájkálni a zsebedben, de lehet inkább olyan melóra lenne szükséged, amit fizet annyit, hogy nem 40nm-en kell nyomorognod a családoddal. Nem pedig olyanra, aki nem fizet meg normálisan, ezért jobb megoldásnak tűnik az irodában lenni az otthoni nyomorgás helyett. De ha szebben teszem fel a kérdést: ha lenne normális küön dolgozó szobád, tehát az otthoni munka felttelei adottak lennének, akkor is igaz lenne, hogy jobb bejárni? Bár helyesebb lenne úgy feltenni a kérdést, hogy ebben az esetben elvégezhető lenne-e a munkaköröd otthonról, így kizárhatjuk a szubjektivitást :)

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák