Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz Tigerclaw #17 üzenetére

    A nintendo az egyik nagy bukását, a gamecube személyében követte el. A gamecube a maga idejében a legerősebb konzolnak számított. Utána jött a wii, elavult hardware-el és nem tudták hova lapátolni a nyereséget. Szóval nem egyértelmű mikor mi a nyerő. Ahogy most is, a ps4 és xbox one is sikeres, ps4 kimagaslóan. A gyakorlati példákat nézve meg jó kérdés mitől sikeresebb mint az előd....a piacon nehéz kiigazodni, illetve könnyen befolyásolható a hírportálok kamu állításokat halmozó cikkeivel.

    A 4k-s résszel egyet értek, sokkal gyorsabban terjed mint én azt gondoltam. Már itthon is egyre szélesebb a kínálat, árak is mennek lefelé. A mértékkel lehet vitatkozni de ez biztos hogy meggyorsítja az olyan eszközök amortizációját amik már az 1080p-vel is szenvednek.

    Szerintem is hamarabb jön majd az újabb generáció, a kézzel fogható dolgok erre utalnak. Microsoftnak még a motiváció is adott, már ha nem adja el az xbox márkát. Ahogy a Sonynál is lehet hogy teljesen különválik a konzolrészleg.

Új hozzászólás Aktív témák