Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oliverda

    félisten

    válasz huskydog17 #83 üzenetére

    A Mantle ezeknél a kártyáknál jóformán semmit nem ér. Jó, ha valaki egy 8 éves Pentium mellé rakja a kártyát, akkor talán, de van hozzá per pillanat 3 szál játék. A DX 11.1 és 11.2 szintén zenész. Egyik sem nyújt kézzelfogható, gyakorlati előnyt, de legalább jól hangzanak leírva, rá lehet nyomtatni őket nagy betűvel a dobozra.

    Az R7 260 nem támogatja a TrueAudio-t, csak a 260X. Ez elég nagy blama, én is meglepődtem rajta. Így lehet szépen adni egy pofont annak a bizonyosnak.:(

    Az NVIDIA-nak is vannak hasonló "extrái": PhysX, G-SYNC, CUDA. Az pedig hogy a Maxwell jelenleg mennyivel energiahatékonyabb, szerintem nem lehet vita tárgya.

    Múlt héten amikor a cikk készül volt 28 alatt GTX 750 OC (Gigabyte), és 30 alatt nem volt 260X. Azóta változott a forint árfolyama, és még ki tudja mi, de ezért nem módosítunk utólag cikket, mert akkor minden nap görcsölhetnénk ezen 2-3 órát.

    A csak 2, csak 4, meg csak 10K forintot kellene hozzátenni az ilyen meg olyan, sokkal jobba kártyához elmélázás pedig meddő vita. Akik ilyen összegért vásárolnak azoknak legtöbbször nincs meg a plusz pénz. Ha mindenkinek meglenne, akkor senki nem venné meg a szóban forgó olcsóbb modelleket.

    [ Szerkesztve ]

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Új hozzászólás Aktív témák